2777
2789
عنوان

از کجا بفهمم یه سیدی کارش خوبه

139 بازدید | 10 پست

برام باطل کرده بختمو بسته بودن اما چیزی حس نمیکنم فقط احساس سبکی دارم گاهی

یا امام حسین وقتی صدای دسته عذای شما میاد دلم میلرزه خودت دستمو بگیر 🙂💚یا حسین یا حسین@beautyshopTRT هرکی این کانالو تو ایتا دنبال کردبگه براش دعا کنمو صلوات بفرستم

فکر نکنم اینا واقعیت داشته باشه همش دروغه

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پس کی میای تو دلم فندق مامان؟منو بابا چندماهه منتظریم🥲من تورو از امام رضا خواستم ۱۴۰۳.۲.۱۳ میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم....                                                              ۱۴۰۳.۴.۲۱ بی بی چکم مثبت شد یعنی تو اومدی تو دلم مامانی... خوش اومدی عزیزکم خداروشکر ک روز پنجم محرم کاری کرد تا همیشه مدیون امام حسین بمونم🥹

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

یه بار خادم امام رضا بهم گفت طلسم رو فقط ائمه میتونن باطل کنن ولا غیر و من اون روز تویه ذهن خودم حرفش رو باور نکردمم و تجربه های خییییلی تلخ و بدی رو پشت سر گذاشتم و الان کاملاً به حرف همون خادمه رسیدم 

مراجعه به دعانویس اشتباه محضه .منی که چندییین بار مراجعه کردم میگم اینکارا برکت رو از زندگی میبرن .مراجعه به رمال ها یعنی شرک به خداوند 

2802

سوره بقره بذار تو خونتون اسی من یه مدت میذاشتم حال دلم خیلی خوب شده بود یهو ولش کردم امتحان کن

گر تو باشی ژلوفن حال مرا خوش نکنی.. چه نیازیست که باشی تو همچین ژلوفن!

از امضات معلوم مذهبی هستی چطور میتونی درکنارش به سحر وجادو جنبل و...بسته بودن اعتقاد داشته باشی؟

اینا کار بنده خدا نیست که باز و بستش کنه به اذن خداست و تانخواد هیچی پیش نمیاد

کاربر جدید نیستم به دلایلی کاربری قبلیم رو تعلیق کردم🚶‍♀️

شما امروز چندمین تاپیکته که دراین مورد میزنی یکیشم ترکید فکر کنم میخوای تبلیغ کنی ؟؟ اما اگر قصدت این نیست بهتر بگم دنبال این چیزا نباش اشتباه محضه پول به این کلاه بردارا میدین که چی آخه

یکی رو میشناسم که ازدواجش سر نمیگرفت چند سالی بود همیشه بهم میخورد 

براش دعا گرفتن بعد سه ماه ازدواج کرد 

الآن سه ساله بیچاره شده و میگه کاش ازدواج نکرده بودم هرروز دعوا و درگیری و... 

هر چیزی به وقتش خوبه