2777
2789
عنوان

مادرای با تجربه و خانومای باردار

| مشاهده متن کامل بحث + 396 بازدید | 40 پست
اسی پیش یه متخصص خوب برو تو هفت ماهگی دکتر آمپول ریه میده که برای بچه استبزن واون موقع بچه زودتر بدن ...

جواب آزمایش خونم بیاد نوبت دکترمو میگیرم و میرم حتما میگم بهش ....ممنونم ازت 

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
بچه ی اول استرس داره 😅چون گفتن حرکاتش باید شدیدتر باشه نگران شدم یکم

چیزی نیست 

اره خب تجربه اول همینه

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه روز خوب میاد،ولی ما عادت کردیم به شب...

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

من خواهرم که دوتا پسر باردار شده حرکتاشو زیاد حس نکرده همون مثل ماهی یهو وول خورده از اینور به اونور ...

عزیز دلم ،دوست دارم حرکات تندش رو محکم لگد زدنش رو زودتر حس کنم 

خدا عزیزات رو برات حفظ کنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
عزیز دلم ،دوست دارم حرکات تندش رو محکم لگد زدنش رو زودتر حس کنم خدا عزیزات رو برات حفظ کنه

مرسی عزیزم انشاالله شماهم گل پسرتو سالم و سلامت بغل بگیری ولی اکثرا حرکت پسرا مثل ول خوردن ماهیه  عادیه نگران نشو 

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
موهای فرفریت شده دلیل این زندگی....
2802

[QUOTE=345277171] عزیزم نگران نباش اصلن ان شاءالله که هیچ مشکلی نداره ،ازکی حس می‌کنی حرکاتش اینجوریه ،احتمال داره بچه ... ]

امید به خدا 

من کلا حرکاتش مثل وول خوردن بود و هست ، یبار فقط محکم لگد زد ....فقط همون یبار بود ....همیشه غذا میخورم وول میخوره یا میوه میخورم .....انگار یه پنجاه تا پرنده یا پروانه رو توی قفس گذاشتی و یهووو درش رو باز میکنی و همه باهم پرواز میکنن همچین حسی دارم کلا ......تکونای شدید نداره 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مرسی عزیزم انشاالله شماهم گل پسرتو سالم و سلامت بغل بگیری ولی اکثرا حرکت پسرا مثل ول خوردن ماهیه عا ...

🫂♥️خداروشکر 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اسی جان به نوع جفتت هم.بستگی داره.معمولا جفت اگه قدامی باشه کمتر حس میشه تکوناش

ممنونم از نظرت ....

1
5
10
15
20
25
30
35
40
[QUOTE=345277171] عزیزم نگران نباش اصلن ان شاءالله که هیچ مشکلی نداره ،ازکی حس می‌کنی حرکاتش اینجوری ...

عززززیزم ،خب پس جای نگرانی نیست وقتی ازاول کوچولوت آروم بوده چرا استرس داری؟؟ دکترم که رفتی خیالت راحت هیچیش نیست 

اسی جان به نوع جفتت هم.بستگی داره.معمولا جفت اگه قدامی باشه کمتر حس میشه تکوناش

شوهرم خیلی ذوق و شوق داره ،دستشو میزاره تکوناش رو حس نمیکنه...همش میگه یه هفته دیگه شروع میشه ولی هفته ی جدید میاد بازم خبری نیست ...به خودم دلداری میدم میگم فنچولم تنبله یا چون به صورت خوابیده محکم لگد نمیزنه😅یا میگم وقتی خوابم اون بیداره(مادر که باشی نگران میشی ) ،دوس دارم زودتر حرکات محکمش از روی شکمم حس بشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عززززیزم ،خب پس جای نگرانی نیست وقتی ازاول کوچولوت آروم بوده چرا استرس داری؟؟ دکترم که رفتی خیالت را ...

خدا خودش کمک کنه این چندماه باقی مونده بسلامتی بگذره،صحیح و سالم بغلم بگیرم ....من سختی زیاد کشیدم توی زندگی و دوران مجردی ....خدا خودش حفظش کنه همه چیش سالم باشه 

ممنونم از وقتی که برام گذاشتی ،خدا خیرت بده عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شوهرم خیلی ذوق و شوق داره ،دستشو میزاره تکوناش رو حس نمیکنه...همش میگه یه هفته دیگه شروع میشه ولی هف ...

میفهمم عزیزم.خدا خودش حافظ کوچولوهامون باشه.منم خودم ۲۲ هفته م.

حرکاتش مثل نی نی شماست.ک البته دکتر گفت طبیعیه.

سر دختر اولمم همین بودم.جای نگرانی نیس.ب خدا توکل کن

میفهمم عزیزم.خدا خودش حافظ کوچولوهامون باشه.منم خودم ۲۲ هفته م.حرکاتش مثل نی نی شماست.ک البته دکتر گ ...

دورت بگردم ،ان شاالله 

خدا فرشته کوچولو هات رو حفظ کنه ،بسلامتی بگذرونی این دوران رو ،صحیح و سالم و با دل خوش بغلت بگیری ،آمین

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2801