2777
2789
عنوان

مادرای با تجربه و خانومای باردار

396 بازدید | 40 پست

سلام به دوستای گلم ،من ۲۴هفته و چند روزمه 

nt رفتم و دکتر گفت مقاومت شریان رحمی سمت چپ دارم و بچم سمت راستم بود ،دکتر گفت ۲۴هفتگی برو سونو ،(ازمایش خون هم نوشت که چهار بار ازم خون گرفتن و شربت شیرین دادن امروز غروب جوابش آماده میشه )دکتر گفت سونو بده تا وضعیت و وزن جنین چک بشه اگه مشکلی بود سونو داپلر هر هفته باید بدی اگه بچه اختلال رشد داشت ختم بارداری اعلام میکنم ،من چند روز پیش سونو رو انجام دادم و خداروشکر گفت مشکلی نیست ولی موقع سونو بچه چرخیده بود و گفت سمت چپته سرش سمت رحم و به صورت خوابیده بود و پشت و کمر بچه ،ستون فقراتش سمت بیرونی شکممه.....من هنوز که هنوزه فقط حس بال بال زدن و حباب ترکیدن دارم ،یعنی اصلا لگد زدن محکم رو حس نمیکنم ...بچه ی اولمه و پسر هست ،بعضی وقتا قسمت بالا سمت معده م یه چی وول میخوره مثل حرکت بال زدن پروانه ،شوهرم دستشو میزاره نبض رو حس می‌کنه ولی حرکت بچه رو زیاد متوجه نمیشه ،خیلی نگرانم چون همه میگن حرکاتش باید شدیدتر باشه ...به نظرتون حالت خوابیدن بچه توی رحم می‌تونه تاثیر داشته باشه توی حس کردن حرکاتش...از چند هفتگی باید حساس باشم روی ضربه هاش؟حرکات تند نداره اصلا ،مشکلی که نیست ؟؟؟

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.

دوستان ببخشید طولانی شد ،لطفا بخونین و نظر بدین ،خواستم کامل بگم در جریان باشین

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2802

وزنش ۵۸۲گرم هست

1
5
10
15
20
25
30
35
40

انشاءالله صحیح و سالم بغلش میگیری استرس نداشته باش هیچی نیست اون داره براخودش رشد می‌کنه چکارش داری مامان جون

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه روز خوب میاد،ولی ما عادت کردیم به شب...
وقتي گفتن خوبه خوبه پس بعضي بچه ها كلا حركاتشون كمتره شكم اولم كلا دير تر و ضعيف تر حس ميشه وزنت چقد ...

قبلا لاغر بودم ...الان وزنم ۶۹

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اسی پیش یه متخصص خوب برو 

تو هفت ماهگی دکتر آمپول ریه میده که برای بچه است

بزن واون موقع بچه زودتر بدنیا بیاد هم موردی نیست

خدا نی نی تو برات حفظ کنه 

السَّلامُ عَلیكَ یا رَبیعَ الأنامَ و نَضْرَةَ الأيّام                                                   من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد.😍😘😘
ایشالا بچت سالمه دکترا خیلی حرفاشون اشتباهه زیاد اهمیت نده

ان شاالله ،فقط روی حرکاتش حساس شدم ،محکم لگد نمیزنه ،خواستم بدونم نحوه ی خوابیدنش تاثیر داره روی حرکتش؟چون به صورت خوابیده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشاءالله صحیح و سالم بغلش میگیری استرس نداشته باش هیچی نیست اون داره براخودش رشد می‌کنه چکارش داری ...

بچه ی اول استرس داره 😅چون گفتن حرکاتش باید شدیدتر باشه نگران شدم یکم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کلا ۲۴ هفته تکون محکم نداره عزیزم نگران نباش تکوناش به نظر من طبیعیه

قربونت عزیزم ،خدا خیرت بده .

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من خواهرم که دوتا پسر باردار شده حرکتاشو زیاد حس نکرده همون مثل ماهی یهو وول خورده از اینور به اونور 

ولی خودم سر دخترم محکم لگد میزد و دست وپاش از شکمم معلوم میشد

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
موهای فرفریت شده دلیل این زندگی....

عزیزم نگران نباش اصلن ان شاءالله که هیچ مشکلی نداره ،

ازکی حس می‌کنی حرکاتش اینجوریه ،احتمال داره بچه خوابیده باشه،

چون منم دکتر رفتم یه خانمه بود اخرای بارداریش بود می‌گفت دوروزه بچم تکون نمیخوره دکتر گفته بود خوابیده 

2801