2777
2789
عنوان

مادرای با تجربه و خانومای باردار

| مشاهده متن کامل بحث + 396 بازدید | 40 پست
ان شاءالله عزیزم ،نمیگم زودتر میگم به سلامتی به وقتش بغلش بگیری ،قربونت

دورت بگردم ،ممنونم 

امید بخدا 🫂♥️

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.

سلام عزيزم

تاپيك شمارو الان ديدم ،

منم مقاومت شريان رحمي دارم 

سمت راست ٢.٥ وسمت چپ ١.٨ 

خيلي نگرانم روزي دو تا اسپرين ميخورم 

هفته ١٥ هم هستم الان ،

شرايط شما چجوريه ؟ خوبه ؟ 

خيلي نگران هستم منم😭😭

فقط 17 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

سلام عزيزمتاپيك شمارو الان ديدم ،منم مقاومت شريان رحمي دارم سمت راست ٢.٥ وسمت چپ ١.٨ خيلي نگرانم روز ...

سلام گلم ....نگران نباش،منم خیلی استرس کشیدم و گریه کردم که خدایا وزن بچم چی میشه ،رشد بچم عقب میمونه نسبت به بچه های دیگه ،اگه رشد نکنه توی نمودارش دکتر ختم بارداری اعلام می‌کنه ،چون خون‌رسانی به جنین کنده....برای من همون شبی یک عدد آ.اس.آ تجویز کرده بود و گفت چون وزنت زیاد بالا نیست همون شبی یک عدد قبل خواب خوبه (که بعدش نخوام چیزی بخورم ،قرص رو بخورم و بخوابم)آنومالی که دادم مقاومت شریان رحمی تشخیص داد و تا هفته ۲۸ بارداری فقط آ.اس.آ خوردم علاوه بر مکمل هام ،خیلی سعی کردم آروم باشم گریه هام همون یه روز اول بود و همه چیو سپردم به خدا چون حرف اول آرامش داشتن و از استرس دور بودنه....هفته بیست و پنج بارداری سونو داپلر دادم مجدد۷۴۲گرم بود بچم .

و توی ۲۹هفتگی ۱کیلو و ۱۵۱گرم بود ....

دکترم گفت خداروشکر همه چی طبیعیه و رشدش نسبت به هفته ش خوبه و قابل قبول فقط علاوه بر شبی یک عدد آ.اس .آ برام آمپول آنوکساپارین سدیم نوشت و تا الان که سی هفته و چهار روزمه دارم شبی یک عدد به بازوم تزریق میکنم .(برای غلظت خونه)...ان شاالله مشکلت حل میشه عزیزم ،همین که زود تشخیص داده میشه بوسیله سونو داپلر خودش خیلی کمک می‌کنه ،خدا بچتو حفظ کنه و در پناه حق ،صحیح و سالم بغلت بگیری .

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2802

داروخانه بیست تا بیشتر نمیداد بهم چون گرونه،توی هر بسته دوتا داره و من هر شب سر ساعت معین باید به بازوم بزنم و الان شیش تا مونده ،تموم که شد مجدد باید بیست تا دیگه بخرم و بزنم .(هیچ نگران نباش عزیزم ،لازم باشه دکترت خودش با توجه به سونوهات درمان لازم رو انجام میده)....صبور باش و دلتو بسپار به خدا .من با خدا زیاد حرف میزنم میگم خدایا بچمو صحیح و سالم بغلم بگیرم و اگه مشکلی داره توی همین مراحل بارداریم ازم بگیرش ،نزار بچم با مشکل بدنیا بیاد و زجر بکشه ،خدا هیچ مادری رو با فرزندش امتحان نکنه ،پس امیدت به خدا باشه و فقط بسپار به خودش که قربونش بشم آگاه ترینه.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
داروخانه بیست تا بیشتر نمیداد بهم چون گرونه،توی هر بسته دوتا داره و من هر شب سر ساعت معین باید به با ...

سلام عزيز دلم خوبي ؟

خيلي ازت ممنونم بابت توضيح جامع و كاملت خيلي حال روحيمو بهتر كرد ،

به منم دكتر فعلا شبي دو تا آ اس آ داده 

هر لحظه نگرانم نكنه اتفاقي بيوفته 

تا نافم ميسوزه ميخاره ميگم واي يه چيز شد

در حال حاضر مصرف نمك هم خيلي محدود يا بهتره بگم قطع كردم شما غذا چجوري ميخوري ؟

منم خيلي دوس داشتم بهم آنوكسا بده اما فعلا نداده فكر كنم اگر بعد انومالي بهتر نشده باشم بده بهم دو هفته ديگه انومالي دارم الهي همه چي خوب پيش بره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عزيز دلم خوبي ؟خيلي ازت ممنونم بابت توضيح جامع و كاملت خيلي حال روحيمو بهتر كرد ،به منم دكتر فع ...

سلام گلم اصلا اصلا نگران نباش ...من آنومالی که رفتم گفت مقاومت شریان رحمی سمت چپ ،احتمالا دکترت برات آ.اس.آ بنویسه گفتم الان از دوهفته پیش نوشته شبی یک عدد میخورم ،گفت احسنت بهش 

پس ببین دکتر خوبی داری بهش اعتماد کن ،هنوز برات وقت هست ،انوکسا پارین برای ماه بارداری بالاتره ...اصلا اصلا به خودت استرس نده و فقط بفکر سلامتی خودت و نی نی باش .خدا خودش حافظ و نگهداره

توی ماه ۲۸که رفتم مجدد سونو دادم وزن نی نی رو چک کرد و قد و همه چیشو گفت خوبه ،ولی چون خودم ۱۶کیلو اضافه وزن پیدا کردم گفت حالا تو این مرحله نگران خودتم چون زایمان زودرس میگیری اینجوری ادامه بدی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عزيز دلم خوبي ؟خيلي ازت ممنونم بابت توضيح جامع و كاملت خيلي حال روحيمو بهتر كرد ،به منم دكتر فع ...

مصرف برنج و ماکارونی و سیب زمینی رو تعطیل کرد ..بستنی ماهی یبار ....میوه های شیرین بزرگ ممنوعه مثلا میوه های ترش شلیل روزی یه واحد ...بعدشم قرص ویتامین و وزن گیری جنین و مادر رو قطع کرد برام....دوهفته دیگه سونو آخری رو دارم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عزيزم اصلا نگران وزنت نباش

الهي صد هزار مرتبه شكر كه همه چي نرماله خيلي خوشحالم برات😍

من مطب دكترم خيلي خانوماي تپلي هستن خوب باردار شدن ديگه طبيعيه تا هفته اخر هم خوب پيش رفتن

مطمئنم شما كه همه چي عالي هستش بهتر هم ميشه برات عزيزم 

با خيال راحت ني ني بدنيا مياد و حالشو ميبري😍

من مقاومت سمت چپم خيلي بالا بوداما فقط نمك محدود كرد مثلا تو برنج و خورشتم نمك نميزنم 

كلا نمك تعطيل كردم 

ظعم غذاهام دلچسب نيست 

اما سعي ميكنم با ابغوره و رب انار اينا رد كنم بره چاره ندارم كه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزيزم اصلا نگران وزنت نباشالهي صد هزار مرتبه شكر كه همه چي نرماله خيلي خوشحالم برات😍من مطب دكترم خي ...

عزیزمی ....توکل به خدا 

ان شاالله توام این دوران رو بسلامت پشت سر بزاری و نی نیت رو صحیح و سالم بغلت بگیری.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزمی ....توکل به خدا ان شاالله توام این دوران رو بسلامت پشت سر بزاری و نی نیت رو صحیح و سالم بغلت ...

الهي امين مهربون 

فك ميكردم بارداري فقط حالت تهوع نباشه راحتي بعد ديدم اي بابا كاش اون بود باقيش نبود🥲

1
5
10
15
20
25
30
35
40