2777
2789
عنوان

دوران عقد

2704 بازدید | 73 پست

من و همسرم فامیلیم

خانوادم مخالف بودن از اول با ازدواجم 

بعد از اینکه عقد کردیم هرشب شوهرم پیش من میخابه و خونه ماعه چون خونشون یک شهر دیگس

خانوادم از این موضوع راضی نیستن و من هروز باید حرف بشنوم 

یک مدت بود یک شب در میون میومد خونمون ولی بازم خانوادم راضی نبودن میگن هفته ای دوشب نهایت 

نمیدونم چجوری بهش بگم ناراحت نشه لطفا کمکمممم کنید😭😭

بهش بگو برو به خونوادت سر بزن دلشون تنگ میشه نبیننت قیافتو یادشون میره ها

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش بچه هام چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر و دختر کوچولوی من مامان عاشقتونه😍😍

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

به جز شما بچه دیگه ای تو خونه هست؟مثلا میرید اتاق میخابین،جای یکی‌دیگه گرفته میشه؟

نه من بچه اخر خانواده ام 

اون دوتا دیگه ازدواج کردن خونه خودشونن

2802
میگه من دلم سنگه دلم واسه خانوادم تنگ نمیشه😭😂

خونوادت چرا مخالف بودن؟ 

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش بچه هام چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر و دختر کوچولوی من مامان عاشقتونه😍😍
تازه همشم غر میزنه زیاد خرج میکنیم اخه عصرا هروز اینجاس میریم بیرون دیشب گفتم کمتر بیا کمتر بریم بیر ...

نمیتونه زودتر ازدواج کنید ببره خونه خودتون

بنظرم ک حق با خانوادته

سخته هرروز داماد بیاد خونه ادم

آقای اباعبدالله... تو قشنگترین دلخوشی من بین هزارتا دردی...بلاخره طلبیدی قربونت برم.اربعین1403  
اینجوری‌بگه‌که دعوا میشه🥲

با عشوه و ناز و بگو بخند بگه دیگه

تازه همشم غر میزنه زیاد خرج میکنیم اخه عصرا هروز اینجاس میریم بیرون دیشب گفتم کمتر بیا کمتر بریم بیر ...

اگر شرایطش و اجازه خانواده هست یه مدت تو برو شهر همسرت بلکه اونو هم ببری تخویل خانوادش بدب اگ برنگرده باز باهات😂😂😂😂💔

تو هر لحظه زندگیت سعی کن شاد و خوشحال باشی تو یه ثانیه از زندگی قبلیت که گذشت رو نمیتونی برگردونی پس همیشه حال خودت رو خوب نگه دار😊❤     من همیشه عشق رو دوست داشتمالان حس عجیب تری بهش دارم. امیدوارم شماهم به وقت و مناسب ترین مورد رو در زمینه عشق تجربه کنید.
خوبه باز شما دوتایینفقط شبا میاد خونه؟

حالا بعضی وقتا ناهار بیاد یا شام بریم بیرون بخوریم یا خونه

ولی خب خانوادم مشکلشون اینه هرشب اینجاس

بدیش اینه که خونشون شهر دیگس نمیتونه بره خونشون😔

2801