2777
2789
عنوان

دوران عقد

| مشاهده متن کامل بحث + 2704 بازدید | 73 پست
میترسم زشت باشه و ناراحت بشه اخه خیلی حساسه و مغرور

خب خانواده توم حساس شدن و خب اونام اذیتن فک کنم ی بزرگتر بگه بهتر باشه تا تو کلنجار بری باش

درخواست دوستی ندین لطفا...خدایا شکرت.🌸قانون مزرعه میگه:تو تصمیم میگیری چی بکاری، اما تو فصل برداشت تو موظفی اونچه که کاشتی رو برداشت کنی🤫 مستی که داره پیشت اعتراف میکنه براش کشیش نشوووووو.....

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

سرکارش مشهده هروقت میریم خونشون سریع برمیگرده 😐

خیلی نزدیکین ینی؟

خخ پ هیچی باید برین یه مکان مستقلی پیدا کنید روحی روانی با حرفا  اذیت نشی باهاش صحبت کن

شاید با شنیدن خونه مستقل پاپس بکشه اگ پروتر از اینا نباشه

تو هر لحظه زندگیت سعی کن شاد و خوشحال باشی تو یه ثانیه از زندگی قبلیت که گذشت رو نمیتونی برگردونی پس همیشه حال خودت رو خوب نگه دار😊❤     من همیشه عشق رو دوست داشتمالان حس عجیب تری بهش دارم. امیدوارم شماهم به وقت و مناسب ترین مورد رو در زمینه عشق تجربه کنید.
2802
اسی اینجوری پیش بره قطعا مادر یا پدرت تو روش میزنن دخترعمه منم تا عقد کرد پسره تلپ شد خونشون به زور ...

از همون میترسم

مامانم خیلیی غر میزنه و میگه خودم بهش میگم بره ی جا بخابه

از همون میترسممامانم خیلیی غر میزنه و میگه خودم بهش میگم بره ی جا بخابه

خودت باهاش صحبت کن با ناز و عشوه بگو عزیزم به نظرم هفته ای یکی دوشب کنار هم باشیم بهتره اینطوری احتراما حفظ میشه

شوهرت میدونست مخالفن؟ اگه میدونه و میمونه که به نظرم از قصد انجام میده

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش بچه هام چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر و دختر کوچولوی من مامان عاشقتونه😍😍
خیلی نزدیکین ینی؟خخ پ هیچی باید برین یه مکان مستقلی پیدا کنید روحی روانی با حرفا اذیت نشی باهاش صحب ...

نهایت یک ربع

سرکارش تخت خواب داره ولی همع لباساش و اینا اینجاست حتی حموم رفتنش هم ی هفتش کامل اینجاس

خودت باهاش صحبت کن با ناز و عشوه بگو عزیزم به نظرم هفته ای یکی دوشب کنار هم باشیم بهتره اینطوری احتر ...

اره میدونست مخالفن…

اذه باید همینجوری بهش بگم

این هفته رو که الان بهش گفتم نزدیک کنکور نیا ی هفته نیوفته گردن‌تو چیزی😂

اخه فامیلیم از همه رسما خبر دارهجالبیش ایتثنه داماد خودشون نمیتونسته خونشون بیشتر از ی شب بمونه

خب تو خودت خراب کردی خیلی راحت همون اول میتونستی بگی یه شب بمون تا احترامت حفظ شه .تو که میدونستی خونوادا ناراضین و مطمئن باش دلشون باهاش صاف نمیشه نباید میذاشتی کار به جایی برسه که خونوادت بهت بگن چه خبره هرشب میاد 

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش بچه هام چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر و دختر کوچولوی من مامان عاشقتونه😍😍
خب تو خودت خراب کردی خیلی راحت همون اول میتونستی بگی یه شب بمون تا احترامت حفظ شه .تو که میدونستی خو ...

خیلی پشیمونم دقیقا خودم اشتباه کردم

یک ماه اول عقد کار نداشت کلا روز و شب خونمون بود

الان خانوادم خسته شدن از همع بیشتر مامانم که تیکه میندازه و اصلا باهام خوب رفتار نمیکنه همش در حال غر زدن

الانم موندم چجوری بگم کمتر بیا😔

2801