2777
2789
عنوان

اگه من شوهر میکردم

571 بازدید | 44 پست

الان تو خونه شوهره بودم 

وایی  

یه خونه داشتیم. البته اجاره ای 

سر کله زدن با مادر شوهر.  خواهر شوهر داشتم 

یه ماشین پراید سفید 

تو حیاط خونه  مادر شوهرم مثلا انبه بود پر خرما. اونا منو دوست داشتن منم اونا رو. 

یه زندگب ساده داشتیم. حیف شد. 

دوستان من رد کردم دیگه ببخشید به بزرگ واری خودتون. 

آدمی را آدمیت لازم است.....عود را گر بو نباشد هیزم هست.     عشقای زندگی من خلاصه شدن تو سه چیز  پتوم، بالشتم،تختم.خدایا شکرت که اینا رو همیشه دارم  😍🌈همیشه عشق باشد همیشه برکت.۶۵۰ باشگاه پروازی.

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

همون بهتر که رد کردی

مشاور یا شایدم وکیل و مربی آینده هستم درباره ای تکواندو سوالی داشتید فقط تگم کنید و لطفا سوال های بیخود نپرسید بنده دیگه حس ششم ام نیستم منو جایی تگ نکنید و این که من مادر سه تا گوگولی هستم در آینده اسم بچه هامم انتخاب کردم🥹✨️آریامهر_مانادانا_مانلی✨️🥹
2802

شوهرم کارش شفیتی بود. 

دو روز ار ۶ تا ۵ 

دو روز از دو تا ۱۱ شب 

دو شب هم ۸ تا ۶ صب 

دو روزم بیکاری 

آدمی را آدمیت لازم است.....عود را گر بو نباشد هیزم هست.     عشقای زندگی من خلاصه شدن تو سه چیز  پتوم، بالشتم،تختم.خدایا شکرت که اینا رو همیشه دارم  😍🌈همیشه عشق باشد همیشه برکت.۶۵۰ باشگاه پروازی.

هر روز صبح چایی دم میکردی نور خورشید از پنجره میخورد داخل 

رو فرش قرمز خوشرنگ بوی استانبولی تو خونه می‌پیچید چشات هم با لباسات هارمونی داشت 

من هر روز صبح بیدار میشم با امضا پای برگه های رخداد و فاجعه..توی آخرین جنگ خورشید و سرخی،طلای لبخندم شد غروب رنج!!!(سورنا)....تا ابد پایبند عشق توام❤️ª

حیف نیست خونه بابام لم دادم کی میخواد خارشوهر و مادرشوهر تحمل کنه 

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید

چرا سطح ارزوهاتون انقد پایینه

یعنی حتی تو تصوراتتم نمیتونی ب این فک کنی ک خونه از خودت باشه و یه ماشین خوب داشته باشین

درجه ای هولناک تر و خطرناک تر از "بیشعوری" هم وجود دارد و آن "توهم دانستن" است.
پراید چرا توکه رویا میبافی یه چیز بهتر بگو😂

پارس سفید دوست دارم. ولی به پراید سفیدم راضیم 

2801