2777
2789
عنوان

سوال در مورد ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 333 بازدید | 27 پست

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

بفرماییداشکال نداره

ح میکنم همسرتون ده سال از خودتون کوچیک تر باشه یکمم شیطونه البته تو سنش حسم دو به شکه اما شیطونه یکمم بی ادبه مشکلی ندارید با این قضیه؟😂

مشاور یا شایدم وکیل و مربی آینده هستم درباره ای تکواندو سوالی داشتید فقط تگم کنید و لطفا سوال های بیخود نپرسید بنده دیگه حس ششم ام نیستم منو جایی تگ نکنید و این که من مادر سه تا گوگولی هستم در آینده اسم بچه هامم انتخاب کردم🥹✨️آریامهر_مانادانا_مانلی✨️🥹
2802
نگرفتم چی شدخت باید شیطون باشه و سرزندهخنک نباشه ها

خیلی شیطونه آخه یهو میزنه تو سرتون درمیر۶

مشاور یا شایدم وکیل و مربی آینده هستم درباره ای تکواندو سوالی داشتید فقط تگم کنید و لطفا سوال های بیخود نپرسید بنده دیگه حس ششم ام نیستم منو جایی تگ نکنید و این که من مادر سه تا گوگولی هستم در آینده اسم بچه هامم انتخاب کردم🥹✨️آریامهر_مانادانا_مانلی✨️🥹
خیلی شیطونه آخه یهو میزنه تو سرتون درمیر۶

ه

به نظرم پسری که پدرش فوت شده مسئولیت پذیرهبعدشم باید با این کنار بیای ک اگ‌مادر پسره دستش به دهنش نم ...

بنظر شما این اقایی که شرایط زندگی شون به این صورته

وقتی با خانمی که سرکار میره ازدواج میکنه

انتظار داره خانم بیشتر بحث مالی کمک ش کنه

چون خودش کمک خرج خانواده شه؟

میخام بدونم مثلا مردی که 39 سالشه و خونه هم نداره و پدرشون فوت شده

وقتی که میاد دنبال خانم شاغل چند درصد به خاطر حقوقش اومده

خب ادمی که تا40 سالگی خونه نداره

خب الان ادمهای معمولی خونه ندارن

ولی این همه سال کار کرده خب

پس چکار کرده درآمدشو

بنظر شما این اقایی که شرایط زندگی شون به این صورتهوقتی با خانمی که سرکار میره ازدواج میکنهانتظار دار ...

خب بستگی داره

یکی میبینی خرج چند نفرو میده

پی اضاف نمیاره که خونه بخره

ادمی ک 40 سالشه بایدیه اندوخته ای داشته باشه حقیقتا

در مورد حقوق شما

بستگی داره زندگی رو چه جور ببینید

وی به نظرم باید پشت هم باشید تا پیشرفت کنید