2777
2789
عنوان

عشق بالاشهر نشستن منو کشته

| مشاهده متن کامل بحث + 1243 بازدید | 40 پست
فحش که عادیهاو نروز دختره سر کلاس درس به دوست من معلمه گفته خانم همه همکلاسی هام بوق کشن دیروز از م ...

بوق کش یعنی چی؟ 

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم، خدایا مراقبم باش  خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم،خالقم روز به روز بیشتر گناه عادی می‌شود و قبحش ریخته، من از عادی پنگاران گناه نباشم. پروردگارم جای ارزش و ضد ارزش با تفاسیر به ظاهر زیبا عوض می‌شود من از ظاهربینان نباشم.معبودم من از توجیه کنندگان گناه برای آرامی عذاب وجدان نباشم. بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم. پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باشه.      مرگ بر آمریکا و اسرائیل تا ابد.             عزیز مادر با رفتنت داغ بزرگی رو قلبم نشست امیدوارم منو ببخشی امیدوارم تو زندگی ابدی همو ببینیم. دوست دارم❤️1403/4/21تاریخ رفتنت

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

یه عدد از اون ک ها بزار سرش

آها فهمیدم. ببخشید پرسیدم من یه دهه شصتیه پرتم😂

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم، خدایا مراقبم باش  خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم،خالقم روز به روز بیشتر گناه عادی می‌شود و قبحش ریخته، من از عادی پنگاران گناه نباشم. پروردگارم جای ارزش و ضد ارزش با تفاسیر به ظاهر زیبا عوض می‌شود من از ظاهربینان نباشم.معبودم من از توجیه کنندگان گناه برای آرامی عذاب وجدان نباشم. بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم. پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باشه.      مرگ بر آمریکا و اسرائیل تا ابد.             عزیز مادر با رفتنت داغ بزرگی رو قلبم نشست امیدوارم منو ببخشی امیدوارم تو زندگی ابدی همو ببینیم. دوست دارم❤️1403/4/21تاریخ رفتنت
2802
آها فهمیدم. ببخشید پرسیدم من یه دهه شصتیه پرتم😂

عزیزم

من دهه شصتی ام 

انقدر شنیدم که برام عادی شده 

تو محل کارم تو سالن کتابخونه

تو مدرسه 

تو مغازه و...

تازه اینجا یه شهر نسبتا بسته و مذهبی هست

اگه از دست کسی ناراحت نشن میگن فلانی زن . ج  

در حالیکه همه با هم فامیلند 

عمه ی من‌ حدود ۱۵ سال پیش از شهرمون مهاجرت کرد اومد تهران یه جای خوبش مستاجر شد

هنوزم که هنوزه با اینکه صاحبخونه هرسال نزدیک به یک میلیارد به پول پیش توی این دو سه سال اخیر اضافه کرده حاضر نیس بره محله های حتی یه کوچولو پایین تر بچه هاشم مخالفن

ما همیشه تعجب می کردیم که چجوری این تفکر رو داره 

تا اینکه الان‌فهمیدم انگار جای خوب تهران زندگی کردن توی فرهنگ هم تاثیر داره

واقعا محله خوب رو همه چیز حتی روحیه ادم اثر مثبت داره روی فرهنگ خودباوری نوگرایی وحتی شغل و تحصیل و اینده بچه ها .. محله های ناجور حتی رانندگیشونم بی نظم وقانونه .  واقعا برای مردم همه جا بخصوص اصیلهاشون احترام قائلم ولی منم حتی با ماشین رد شدن از محله هایی مدل اونچه شما ازش ناراحتین رو نمیتونم تحمل کنم . هرکس یه روحیه ای داره یکی میگه خونه باشه حالا هرکجا.. ولی برای عده ای واقعا ارامش و رضایتشون به فرهنگ و فضای اجتماعی خوب  بستگی داره کاملا حق دارین . امیدوارم به دلخواهتون برسین 

ماهم توی شهرستان زندگی میکنیم شرایط خوبی نداره از نظر امکانات تفریحی یا فرهنگ سطحشون پایینه به خانوادمم گفتم با اینکه توانایی مالیش رو دارن اما قبول نمیکنن در حالی که اگه بفروشن میتونیم یه جای خوب زندگی کنیم اما با این تفکرن که ما نگه داشتیم واسه شما نمیفروشیم ولی ما بدتر داریم آسیب میبینیم با این کار

اگه کسی مثل خانواده من اینکار رو داره انجام میده لطفا نکنه آرامش الان بچتون رو به چندسال بعدش ترجیح ندین