2777
2789

من معلم مدرس زبان آموزشگاه بودم امسال به امید خدا قراره تو یه دبیرستان دخترانه زبان درس بدم. حقیقتا خانواده شوهرم خیلی منو دست کم میبینن. وقتی تو آموزشگاه زبان درس میدادم خب حقوقش خیلی کم بود از حقوقم میپرسیدن میگفتم بعدش متلک بارم میکردن که وای با این حقوق کم کی حاضر میشه. 

حالا دبیرستان هم حقوقش کمه اگر از حقوقم پرسیدن چی بگم؟ دلم نمیخواد میزان حقوقمو بگم که بعد دوباره کمم بیارن. چی جواب بدم؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگو کامل مشخص نیست به رتبه بندی و نظر دولت بستگی داره و از اینجور چیزا

هر وقت پرسیدن همینو بگو کم کم خسته میشن

توی شازده کوچولو یه قسمت بی نظیر داره که میپرسه اگر بیفتم چی؟؟؟؟!!  😕و اونم جواب میده عزیزمن اگر پرواز کنی چی!؟😍به جای اینکه همیشه بگی اگه نشه چی؟؟؟ یه بار بگو اگر بشه چی؟!😍😍😍
2802

یه مقدار کمتر از چیزی که میگیری بگو باقیشو پس انداز کن

اینقدر میگیرن فردا یا چیزی بشه میگن فلانی پولدار وفلان 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.

مادرشوهر منم و بقیه فامیلاشون هی میپرسیدن منم میگفتم خوبه. یا میگفتم چطورمگه. خراب شدن دیگه نپرسیدن.

به شوهرمم گفتم تو اومدی خواستگاری، بابام حقوق  تو رو نپرسید، مامانت میخواد رو حقوق من حساب بره که هی میپرسه؟ :///

هرکس پرسید بگو برای چی میخای عزیزم ، اونم میگه هیچی شما هم بگو خب هیچی که دونستن نداره . اگرم کسی اص ...

جواب خفن 

هیچکدوم تاپیکای قبلم گردن نمیگیرم .....                        امیدوارم همیشه حاله دل همتون عالی باشه ❤ و اینو یادتون نره ! تعصب هیچ وقت جواب نمیده !