2777
2789

تجربه داشتید یا من توهم میزنم؟؟

جیگرمونو خون میکنه ک پول بده به مامانم که یک ریال نمیده 

اصلا ادم حسابش نمیکنه ب بچه هاش ک ما باشیم تااشکمونو نبینه تا جلو یکی ضایع نشیم ب ما پول نمیدع

از اون طرف خدا یهو ی خرج سنگین تو کارگاهش میزاره مجبورع همه روربده پول خسارت یا مثلا میره حیوون میخره همش تلف میشن پولش از بین میرع یا مثلا الکی میفتع تو راه شکایت و درگیری پولا اونجا میرع

حالا نمیددنم من توهم میزنم و اینا عادیه تو زندگیا برا همه مردا هس 

یا بابام ک انقد ما رو حرص میرع ب خاطر پول

نمیدونم واقعا اثر داره یا ربطی ن

دائم میگ ندارم ندارم همش غر میزنه از سختی پول دراوردن میگه 

اما اگ خواهر برادراش پول بخان بخدا کلیه هاشم میفروشه به اونا پول بده

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

نه واقعا هست و اتفاق میفته البته اعتقاد من اینه....بهتره همین حرقا رو به خودش بگید شاید بینا شد و فهمید داره چیکار میکنه

از سال ۹۷ با سایت آشنا شدم و یه کاربری تعلیق شده...اومدم تا مثل خیلیا اینجا یکم درد و دل کنم😊
2802

علاوه بر همه اینا پدر و مادرم از من طلبکارن 

مامانم دیروز یجوری میکرد که تو فقط بشین بخواب بقیه کار کنن 

انگار وظیفه منه پول دربیارم براش 

جالب اینجاس خودم هی میگفتم دلم میخواد برم سرکار 

میگفت با کنکورت چجوری بری سرکار هی ناامید میکرد انرژی منفی میداد 

بعد یهو جوگیر میشه میگه خاک تو سرت دخترا مردم کار میکنن تو مجردی چرا کار نمیکنی 😐

دیوونم کردن رسما

آره درسته من هر وقت خیلی تو خرج کردن پول خساست به خرج دادم به خودمو دخترم سخت گرفتم یه جور خیلی بد دیگه با خرابی وسیله یا گم شدن طلا یا هر چی اون گول از دستم درومد پولو هر چی خرج درست بکنی خدا باز بیشترشو بهت میده استفاده نکنی از دستت در میاد

من از این به بعد یه دختر شاد و مثبت اندیشم. میخوام زندگیمو اون جوری که دلم میخواد بسازم و میدونم که خدا بهترینارو سر راهم قرار میده🌹❤