2777
2789
عنوان

ویروس جدید

1336 بازدید | 31 پست

بچه هاشنیدین کرونا زیادشده یاویروس جدیداومده ؟کسی تازگیا خودش یا اطرافیان گرفته ؟علائمتون چی بود؟چقدرطول کشید؟  تب دنگی روشنیدم ولی به اندازه ویروس جدیده نیست 

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

امیدوارم ویروس جدید نیورده باشن پارسال که کرونا اومد تابستون نشست پشت عصب چشممم کورم کرد ( دکتر میگه ...

نمیدونم چه ویروسیه بعضیا گوارشی میگیرند یه مدت هم تب ولرز وسردردوبدن درد بود پارسال کی شماگرفتی؟من دی ماه گرفتم اول یکم گلودرد داشتم بعدچند وقت سرفه وتهوع وبیحالی وبی اشتهایی واسهال ودل ضعفه وسنگینی قفسه سینه اضافه شد 

2802
فکرنکنم ویروس باشه دکتر گوش وحلق وبینی برید شاید عفونت کرده

سمت چپم عفونت بود رفتم سرم زدم با کلی قرص خوب شد

حالا چند روزه گوش راستم درد گرفته

وسط امتحانات دارم دیوونه میشم

خسته از هر چه که بود و هر چه که هست...(:
سمت چپم عفونت بود رفتم سرم زدم با کلی قرص خوب شدحالا چند روزه گوش راستم درد گرفتهوسط امتحانات دارم د ...

خوب زده به اونیکی گوشتون باید دکتر گوش وحلق وبینی برید تا بفهمه عفونت کرده یاآب میانی گوشتون جابه جاشده زندایی منم یبار آب میانی گوشش تکون خورده بود یه همچنین چیزی بعد یه مدت گوشش درد گرفت فکرکنم دوباره رفت شستشوبده 

خوب زده به اونیکی گوشتون باید دکتر گوش وحلق وبینی برید تا بفهمه عفونت کرده یاآب میانی گوشتون جابه جا ...

هر چی باشه جز شست و شو

خسته شدم از هر چی درد و بدبختیه بخدا

خسته از هر چه که بود و هر چه که هست...(:
هر چی باشه جز شست و شوخسته شدم از هر چی درد و بدبختیه بخدا

نگران نباشید شستشوی گوش اصلا نه درد داره نه تزریق میکنند یه دکترگوش وحلق وبینی خوب برید انشالادرست میشه 

ته بابا عفونت چشم چیعنشست رو عصب چشمم اپتیک نورایتس شذمکارم کشید ام ار ای و بستری و کورتون تراپی

اره عصبم درگیرمیکنه کلا نوع جدیدش یه طوریه که وقتی میگیری اینطوری نیست که مثلا چندروزپشت سرهم گرفته باشی بعدکلا خوب بشی یه مدت فکر میکنی خوب شدی دوباره برمیگرده 

اره عصبم درگیرمیکنه کلا نوع جدیدش یه طوریه که وقتی میگیری اینطوری نیست که مثلا چندروزپشت سرهم گرفته ...

نه ببین به من یه نوع حمله از ام اس رو داد اما ام اس نبود 

یه چیز نادرررر عصب های منتهی بع مغزم روی قشر بینایی رو درگیر کرد که نگهانی بیناییم رو برای حدودا یک ماه از دستم البته دو هفته ۷۰ درصد ار دادم بعد درمات شروع شد و کم کم برگشت اما عیوب تا یک ماه و نبم دو ماه بود 

در کل خیلی مراقب باشید اصلا ببماری قابل پیش ببنی نیست خیلی عجیبه

تب،سردرد،لرز،دل درد وحشتناک،حالت تهوع،

من دوروز ههههیچی نمیتونستم بخورد اولشم لرز گرفتم بعدش تب یعنی لباسم خیس میشد بی حس بودم کلا نمیتونستم هیچ کاری کنم فقط دراز میکشیدم واقعا دست خودم نبود سردرد وحشتناک

الله💜یجایِ‌متن‌دیدم‌كِ‌خیلی‌قشنگ‌بودنوشته‌بود:بعضی‌هامعتقدن‌وقتی‌دوگوش‌انسان‌ روکنارهم قرار‹ بدیم‌شکل‌قلب‌ایجادمیشه ›وکلمه‌قلب‌به‌انگلیسی‌میشه: ‹ Heart ›كِ‌‌در وسطش‌کلمه‌گوش‹ Ear › وجودداره :) . .و میگن :♡برای‌تصاحب‌قلب‌کسی‌ابتدابایدیاد‌بگیریدبهش‌گوش‌بدید . .💙′🔓′! ›♥️برچهره ی دلربای مهدی صلوات♥️یدونه صلوات مهمونم میکنی مهربونم💗«فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ»خُدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود...🌱🕊
2801