2777
2789

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

مرسی عزیزم....بنظرم خیلی درسخون بودی مطمعنم وقت بزاری از امسال تا سال بعد حتما قبولی خیلی حس خوبی نس ...

ارشد نرم افزار دارم نمیدونم برنامه نویسی رو دنبال کنم یا کنکور تجربی بدم برای رشته تاپ؟ سنم ی مقدار بالاس فرصت ازمون و خطا ندارم. حستون میگه کدوم برام بهتره؟ برات صلوات فرستادم 

سلام عزیزم صبحت بخیر ...آفرین چقدر دقیق متولد پاییز م ..و دلهره شدید دارم ...شب جمعه با کسی که دوسش ...

بله ولی زمان میبره و تو اصلا پیگیرش نشو احساس میکنم یذره خسته شده از رابطتون و دنبال بهونه بوده 

ول کن جهان را قهوه ات یخ کرد🍂
2802
ارشد نرم افزار دارم نمیدونم برنامه نویسی رو دنبال کنم یا کنکور تجربی بدم برای رشته تاپ؟ سنم ی مقدار ...

نمیدونم چرا ولی من حس میکنم کنکورم بدی قبول میشی.....اما خب بحث زمانشم هست ۸سال زمان کمی نیست 

ولی خب میگم که حسم میگه توی رشته خودتم موفقی .....کلا ادم موفقی میشی خیلی نسبت بهت حس خوبی دارم

نمیدونم چرا ولی من حس میکنم کنکورم بدی قبول میشی.....اما خب بحث زمانشم هست ۸سال زمان کمی نیست ولی خب ...

مرسی از انرژی مثبت و خوبتون

اونی که ذهنمه بدجور ناراحتم کرد الان دو هفته اس قهریم. حس میکنید چطور پیش بره؟ 

نمیدونم چرا ولی من حس میکنم کنکورم بدی قبول میشی.....اما خب بحث زمانشم هست ۸سال زمان کمی نیست ولی خب ...

عزیزم من ارشد جایی که میخوام قبول میشم امسال؟ 

ازدواجم کی هست؟ 

ربات حس ششم👇👇👇👇     https://t.me/FaalHoosh_bot?start=6920437616
دختر پاییزی و دلهره درست شدن یه موضوعی رو داری مثل دعوا یا مثلا شاید مشکل مالی

عزیز دلم مال منو میگی لطفا خیر ببینی🥰😘

امید دوسم داره؟ بهم میگه اگه میگه کی؟

تو رابطه هست؟

خدای مهربونم شکرت بابت همه قشنگیات:'))
دختر پاییزی و دلهره درست شدن یه موضوعی رو داری مثل دعوا یا مثلا شاید مشکل مالی

عزیزم میشه جواب منو بدی؟ 

میشه لطفا فصل تولدمم بگی 

عزیزم تو رو خدا میشه بگی آخر هفته کنکور دارم تجربی حست چیه ب قبولی؟ 

کاربریم تعلیق بود الان ی کاربری زدم سریع ک فقط ازتون این سوال و بپرسم تو رو خدا جواب بدین براتون دعا میکنم 

بله ولی زمان میبره و تو اصلا پیگیرش نشو احساس میکنم یذره خسته شده از رابطتون و دنبال بهونه بوده

عزیزدلم مال منم میگی لطفا خیر ببینی😘🥰

امید دوسم داره ؟میگه بهم اگه میگه کی؟

تو رابطه هست؟

خدای مهربونم شکرت بابت همه قشنگیات:'))
عزیزم میشه بگی چه حسی به من داری ؟

حس میکنم یکاری کردی و تا حدودی توش موفق بودی ولی به سرانجام نرسیده حالا نمیدونم درسی یا عشقی .....ولی دلت میخواد دوباره انجامش بدی

2801