2777
2789
عنوان

مسافرت با خانواده همسر پیر

227 بازدید | 5 پست

ما قرار بود یبار تو دوران نامزدی ی بار تنهایی بریم مسافرت ک واقعا خیلی دلم میخاست همیشه میگفتم شوهرم قبول کرد گفت بریم امروزبرگشت گفت خانوادمم بیاریم اونارم مسافرت ببرم خیلی وقت نرفتن خیلی ناراحت شدم مادر پدرش خیلی پیرن چ خوشی میخاد بگذره من میخاستم ی خاطره ۲ نفره بشه بعد شبیه خر کار میکشن ازم نمیتونم جلوشون کار کنم واقعا کوفتم میشه منتم میشه بردمت مسافرت

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

خیلی واضح به شوهرت بگو حرفاتو و بگو اونا با ما بهشون خوش نمیگذره ،بهتره مسافرت دوتایی باشه اگر مشهدی یا زیارتی رفتیم اونارم ببریم

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
2802

بهش بگو عزیزم من حیلی دوست دارم با پدر مادرت بریم مسافرت ولی دوست دارم اولین سفرمون دوتایی باشه

انشالله سفر بعدی با هم بریم زیارت و...حالا خودت آب و تاب بده

من خانواده شوهرم واقعا مزخرفن وقتی باهاشون میریم پیک نیک یه لیوان آبم نمیارن هیچ تازه باید کلفتی هم کنی اصلا خوش نمیگذره

اصول بیرون رفتن همکاری باهمدیگه اس....

قلب مادر هیچ خبر داری انتظار آمدنت چقدر سخت است؟      و سه سال سخت انتظار بمونه به یادگار از امشب که خیلی غصه دارم ۳ بهمن ۴۰۲ روز پدر💔😞