2777
2789
عنوان

شما زنای داداشاتون دوس دارید

581 بازدید | 43 پست

دوستان چند شب شب پیش تولدم بود ... من عقدم .. همسرم برام استوری کرد .. خواهرا شوهرم هیچکدوم بم تبریک نگفتن .. در صورتی ک من روز دختر تبریک میگم روز کارمنذ ... عیدها ... ولی امان از یه پیام تبریک .. با اینک بشنوم همسرم گفت مریصه فلان خواهرم بش زنگ میزنم حالش میپرسم ولی خوب تولدم بود هیچ نگفتن حتی در حد یه پیتم کوچیک .. نمیدونم چرا اینجورین؟ 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

از این به بعد عین خودشون باش 

با هر کی عین خودش باش تا اذیت نشی این بزرگترین نصیحت من به توعه جوون تازه عقد کردس توقعم از هیشکی نداشته باش 

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
2802

ناراحتی شما به جاست ولی خب حساسیتتو نشون نده که فکرکنن خیلی مهمن!

تنها کاری که میتونی بکنی اینه که شماهم محبتت رو کم کنی  اینجوری هم اعصاب خودت راحت تره و توقع نداری هم اونا فکرنمیکنن خیلی آدمای خاصی هستن 👌👌

وزن اولیه ۶۵»»»بعد از یکماه ۶۲»»» بعداز دوماه»»»۶۰                قصدم اینه تا آخر تابستون به ۵۵کیلو برسم ایشالا 💪💪

حسادت

سر خونه زندگیت بری قراره خیلی بیشتر ازین رفتارا ببینی

بیخیال باش

محبتت هم در حدی باشه که اگه بیتوجهی دیدی خودتو داغون نکنی

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست

ظاهرا از اینکه برادرشون استوری گذاشته خوششون نیومده 

ولی خودتو اذیت نکن برات عادی میشه

شادی دونفره تون رو بخاطر این چیزا از بین نبر 

دیگران را زیاد بزرگ می کنیم و آنان قدم زنان از روی ما رد می شوند...افسوس...
از این به بعد عین خودشون باش با هر کی عین خودش باش تا اذیت نشی این بزرگترین نصیحت من به توعه جوون تا ...

توقع ندارم ولی من بودم به زن داداشم تبریک میگفتم ک یکم بامون احساس راحتی و صمیمیت بکنه

من خودم زن داداشمو دوست دارم ولی زیاد اهمیت نمیدم به اینجور مسائل راستش اصلا یادم میره و برام مهم نی ...

نه چون میدونم استوری شوهرم دیدن همون روزشم بخاطر یکاری به خواهرش ز زدم با اینک میدونست بم نگفت شب تولدم به شوهرم زنگ زدن مهمان میخواد بیاد برگرد خونه

2801