2777
2789

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

مگه نقل و نبات که فرت و فرت طلاااااق 😕 

بتمرگین پا میشین آروم شدین😒

میای بدبختی هات رو به اشتراک میزاری و درد دل میکنی به وقت شادی هم به اشتراک بذار تو شادی هات هم سهیم بشیم یا میترسی چشم بخوری ؟😊 اگه همچین فکری میکنی از دردات هم نگو تحمل این حجم از انرژی منفی رو ندارم😊😊😐
2802

یعنی الان واقعا خودتم به توافقی راضی هستی؟ ما چند ماهی یبار شب میگیم فردا میریم توافقی تموم میکنیم فرداش اما خبری نمیشه😁 وقتی حرضم میگیره میگم اصلا مهریه نمیخوام بریم تموم کنیم اونم میگه باشه بعد فردا سراغَو هم میگیرم الکی میگه میام میرم اما نمیاد 

جدی نگیر زیاد

ولی اگه دیدی جدی جدی فردا میره توافقی تموم کنین برو باهاش ولی دیدی کار داره حدی میشه بگو کور  خوندی من داشتم امتحانت میکردم و هیچ اقدامی نکن و برگرد هیچوقت سریع تصمیم نگیر

نه از قبل بود ولی میگذروندیم ولی ی ماه بود که بیشتر شده بود امشبم که فبها

اگه موضوع خیانت و این چیزای جدیه که خب هیچی زودتر جداشو اگه صرفا اختلاف نظر ندارین زودتر دلشو به دست بیار متاسفانه تو اطرافیانم دیدم همین چیزای کوچیک باعث سردی بینشون شده

یه شبه تصمیم گرفتید جدا شید؟عزیزم فردا بیدار شید پشیمون میشید از این تصمیم 

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛
یه شبه تصمیم گرفتید جدا شید؟عزیزم فردا بیدار شید پشیمون میشید از این تصمیم

نه جانم من خیلی وقت بود میگفتم درست از ته دلم نبود ولی امشب حرمت ها بینمون شکست گفتیم وشنیدیم هر آنچه نباید

2801