2777
2789

پسری که باهاش درارتباطم امروز گفت گشنم خونه دوستمم خونه خودشون نیم ساعت راه تااینجا گفت چی دارین گفتم قرمه سبزی ولی گفتم من نمیتونم برات بیارم گفت تو هیچی نمیتونی ازگرونترین رستوران براش جوجه سفارش دادم گفت من نمیخورم و غذای رستوران نمیخورم رفت برداشت حتی ازم یه تشکر نکرد خیلی ناراحت شدم 

خدایابندهات باهام کاری کردن که ازت دورشدم (به جرم دختربودن هزارسیلی برصورتم زدن،ارزوی زندگی کردن به دلم گذاشتن به دلم موند همه ی آرزوهام... )تورولابه لای دردام گم کردم توبیاوخدایی کن پیدام کن

سگ تو روحش

جایی را ترك کردم که در آن خوشحال نبودم و ترك آنجا نیز مرا خوشحال نکرد، اما می‌دانستم انسان در مکانی که بیمار شده هرگز درمان نمی‌شود.🌱 من احترام رو به شعورِ آدما میذارم نه سن و سالشون.🤝🏻
سگ تو روحش

ایشاالله

خدایابندهات باهام کاری کردن که ازت دورشدم (به جرم دختربودن هزارسیلی برصورتم زدن،ارزوی زندگی کردن به دلم گذاشتن به دلم موند همه ی آرزوهام... )تورولابه لای دردام گم کردم توبیاوخدایی کن پیدام کن

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802

خیلی رو دادی بهش اسی اه اعصابم خورد شد

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛

اشتباه کردی سفارش دادی 

چقدم پرروعه میگه تو هیچی نمیتونی 

خودش اصلا برات کاری کرده تاحالا ؟

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
خیلی رو دادی بهش اسی اه اعصابم خورد شد

اره اعصاب خودمم خورد شد تازه به من گفت توهیچی بلد نیستی خیلی بهش رو دادم

خودتو اماده ی شکستِ عشقی کن

هزاران مورد دیدم که دختره برا پسره خرج کرده و پسره جفتک انداخته

و هزاران بار دیدم پسره برا دختره از جونشم مایه گذاشته و اخرشم برا دختره میمرده

پسرا خیلی عوضی ان بفهمن عاشقشونی و ببینن براشون هزینه میکنی مثِ گه ولت میکنن

راز موفقیت فقط اینه ازش درخواستِ خرج کنی و ببینی اون‌چجوری میاد دنبالت

اگه چیزی ناراحتت کرد بگو تا دوباره بگم.

حقته خودش نمی‌تونست غذا سفارش بده با این کارا شیرین نمیشی بیشتر از چشم میفتی 

یادمان باشد به خاطر بی کسی هرکسی را به زندگیمان راه ندهیم با بی کسی میشود زندگی کرد اما با هرکسی نه 
اشتباه کردی سفارش دادی چقدم پرروعه میگه تو هیچی نمیتونی خودش اصلا برات کاری کرده تاحالا ؟

نه والا همش میگه بیا ببینمت بیا پیشم این چیزا

حقته خودش نمی‌تونست غذا سفارش بده با این کارا شیرین نمیشی بیشتر از چشم میفتی

بخدا فقط خواستم براش غذا سفارش بدم همین دلم سوخت گفتم نمیتونم ببرم حداقل اینطوری جبران کنم

2801