2777
2789
عنوان

شده حس کنین وجود ندارین😐😐

118 بازدید | 14 پست

شده تو فکر فرو برین بعد ب دور و بر نگا کنین فک کنین وجود ندارین😐هی اینور اونور نگا کنین ک ببینین واقعی این یا نه

نمیدونم چم شده گاهی اینجوری میشم😐

ینی باید برم روانشناس؟

همون آسمانشونم قدیمی با دوتا کاربری ترکیده😂

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

اره 

طبیعیه

☆ کاربری دونفره☆•        ‌. ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  •   °   ★   .    •  °         ★🌙  .   •   °           ★   •      .   ★🌙   .  •  ° ★   .  •  °      •        ‌. ★💙💗گاهی ادم های عاقل اشتباه میکنند.مهربون ترین ها عصبی میشوند.زرنگ ترین ها نمیفهمند.قوی ترین ها کم میارن.ماه را میبینی؟او هم کامل نیست اما میدرخشد:) هیچکس کامل نیست.پس خودت را با تمام نقص هایت بپذیر....💗💙    
2802

وا نهه

تو بیداری؟؟؟؟ یاخاب

😍✨دخترکوردم .میل به زندگی دارم🍩عشقم همسرمههههه💛💛 دلم برای سقز تنگ شده😭دیااارم 🍬🍬🍬تاپیکامو دنبال کنید 😁  تاپیک هایی که برای استاد زبانم میذارم رو نگاه کنید  و استفاده کنید .قطعا موفق میشید🍸من مدیونشونم .با این شرایط اقتصادی بد  به من کمک کرد به خودم بیام😊🌹امید هست

سلام بچها پن بیماری پوستی اکانتوزیس دارم خیلی اذیت میشم لطفا اگه کسی راه حلی داره یا این مشکلو داشته لطف کنه کمکم کنه  یه توضیح کوچیک راجبش بیماریه ک نقاط حساس ب تیره میشه مثل زیربغل پشت گردن و زانو و بیکینی

وا نههتو بیداری؟؟؟؟ یاخاب

بیداری

مثلا نشستم تو جمع دارم حرف میزنم بعد یمرم تو قکر

یهو از فکر در میام ب ادمایه دورو برم و حرفاشون گوش میدم تو ذهنم میپرسم واقعیه یا نه

بدن ما از تریلیارد ها اتم تشکیل شده

اتم ها با هم تماس ندارن. یعنی عملا ما متشکل از تریلیارد ها فاصله خالی هستیم. یه مشت اتم که صرفا به هم نزدیکن 

در نتیجه اگه هر چند وقت یه بار حس کردی وجود نداری، خیلی به بیراهه نرفتی😉😄

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!

خیلی وقته اون حس بهم دست نداده 

چیکار کنم دچارش بشم 

خیلی خوبه 

از دغدغه های دنیوی آزادی انگار متوقف میشه احساسات 

بهش میگن اختلال مسخ شخصیت 

چجوری بهم دست بده 

هر چی زور میزنم نمیشه🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

خیلی وقته اون حس بهم دست نداده چیکار کنم دچارش بشم خیلی خوبه از دغدغه های دنیوی آزادی انگار متوقف می ...

عزیزم اخه کجاش خوبه

فراموشیه لحظه ایه بعدش ادم دور و برش مبهم میشه براش

نمیدونم چطور میتونی حسش کنی اما دلیل علمیش اضطراب و افسردگیه

2801