2777
2789
عنوان

ای مردان پشمالوی عزیز

| مشاهده متن کامل بحث + 10075 بازدید | 420 پست
من همسرم ورزشکاره موهای بدنشو میزنه بنظرم مردای ورزشکار نباید بدنشون مو داشته باشه خیلی جذابه 😍🤣

عشقتون ابدی ❤️❤️❤️ به بعضیا میاد

کاربرخانم ! گوربا دوست ، چای دوست و طبیعت دوست . Ceraunophile#                                                                     ای عشق تو مگذار ! ای عشق تو مگذار!  که من به پیری برسم

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

ینی چندان زیبا نیس. معمولیه.

البته اینا با هم همکارن و صمیمی هستن..دختره بازیگر تئاتر هست

معلوم نیست ازدواج کنن

گوگل شایعه درست میکنه😂 اگر هم کردن خوشبخت باشن

منم اینجا طرفدارم هنوز😅

در کانال تلگرامم عضو شوید ثواب داره😂💗https://t.me/world_caats
2802
البته اینا با هم همکارن و صمیمی هستن..دختره بازیگر تئاتر هستمعلوم نیست ازدواج کننگوگل شایعه درست میک ...

چه دل بزرگی داری😁معلومه ازون طرفدارای خیرخواه هستی. انتطار داشتم بگی... اقا هوتننن ینی ما تو اسمونا یه ستاره هم نداریم

آقا همینجوری همینجوری در مورد پشم 20 صفحه حرف زدیم😂😂😂😂 . من برم فعلا

کاربرخانم ! گوربا دوست ، چای دوست و طبیعت دوست . Ceraunophile#                                                                     ای عشق تو مگذار ! ای عشق تو مگذار!  که من به پیری برسم
چه دل بزرگی داری😁معلومه ازون طرفدارای خیرخواه هستی. انتطار داشتم بگی... اقا هوتننن ینی ما تو اسمونا ...

مهم اینه که همیشه دوسش خواهم داشت و طرفدارش باقی خواهم ماند و عکسش رو هم از پروفایل ام بر نخواهم داشت😂😂

وایی طرفداری گلزار🤣🤣

در کانال تلگرامم عضو شوید ثواب داره😂💗https://t.me/world_caats

واه

چه خز

فقط 30 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
Off|شکر گذاری کنید بابت نعمت هایی که در حال حاضر دارید ♥️🌙♥️🥰خداروشکر میکنم که زندگیم بهتر شده افسردگیم درمان شده😍 خدایا ممنونم  که خانواده ام درکم میکنن مرسی بابت همه چی زندگیم چقدر قشنگه با وجودت⭐🌙خدانگهدار همگی مواظب خودتون باشید🥰فقط میام و تاپیک میزنم وقت خوندن پیام در پی وی و تگ  ندارم❤️
یه سوال با پشم چیکار میکنین دقیقااا؟به چه کاریتون میاااد؟

😁اگ فر باشه، ک خب ب پیچ و خم زلف پشم یار مینگریم

اگ هم صاف باشه. خب ایرادی نداره. بازم نگا میکنیم

😁مواقع دیگ هم بکار میاد. نمیشه گفت

2801