2777
2789
عنوان

بچه هااااا نمیتونم دیگه نمیکشم

271 بازدید | 9 پست

هرچی به اومدن شوهرم نزدیک میشه وفکر کردن اینکه چطور قانعش کنم یامتقعدش کنم ناراحتم میکنه واازاون بدتر فکر اخر خط که اگه قانعش نکنم همه برنامه هام بهم میریره واز هدفم دور میشم وشاید به دعوغ بکشه حالم بدتر میکنه اصلا دوس ندارم بیاد بهتره

پیرو تایپک قبلم

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

2802
وقتی خانواده بی وجدان داشته باشی میشه اینبچه 14 ساله شوهر بدن بدون حتی نظرشو بخامنمک روزخمم نریز

اتفاقا خواستم بگم گفتم کاربر ها میریزن سرم؛چند سالته؟اگر بچه نداری جدا شو ادامه زندگیتم خراب نکن

هر جا برید کامنت اولم نبودم یعنی افم😂👌"جایی نظر دادم لطفا دخالت نکنید"
وقتی خانواده بی وجدان داشته باشی میشه اینبچه 14 ساله شوهر بدن بدون حتی نظرشو بخامنمک روزخمم نریز

کاری ک خوشحالت میکنه رو بکن. عجله کن

😍✨دخترکوردم .میل به زندگی دارم🍩عشقم همسرمههههه💛💛 دلم برای سقز تنگ شده😭دیااارم 🍬🍬🍬تاپیکامو دنبال کنید 😁  تاپیک هایی که برای استاد زبانم میذارم رو نگاه کنید  و استفاده کنید .قطعا موفق میشید🍸من مدیونشونم .با این شرایط اقتصادی بد  به من کمک کرد به خودم بیام😊🌹امید هست