2777
2789
عنوان

میشه بیاید خیلی دل شکستم

232 بازدید | 26 پست

شوهرم رفته شیراز برای پیوند کبد تو لیسته با یه بچه شش ماهه شهر غریب اسیر شدم از یه طرف مادر شوهرم که با شوهرم رفته داره مغزشو میخوره راجب من بد میگه ...

واقعا چجوری اون دنیا جواب پس میدن اینجور آدما...من یه دختر یتیم به خانواده شما پناه اوردم آخه به اندازه کافی دلم شکستس

خدایا شکرت بخاطر وجود همسرم ....امروز۱۴۰۲/۲/۱۴فهمیدم تو دلی دارم خدایا به خودت میسپارمش....میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستین

الهیییییی شوهرت بسلامتی عمل کنه

فکرش رونکن

غیبت کنه خوشحال باش گناهات پاک میشه

درضمن فقط دعاکن شوهرت بسلامت برگرده

مادرشوهروحرفهاش مهم نیست

مرتیکه مادرخراب چرادرخواست میدی حیوون😡😡🤬🤬🤬🤬🤬.......من جواب استاتررومیدم بتوچه.فضول سرت توچیزمردم نباشه،اگرروی نظراتی غیراسی ریپ میزنی شک نکن یه فضولی.....فحش بدی وتوهین کنی جوابت روپشت گوشی میدم همه رونثاروالدینت میکنم.....چون من باتوکاری نداشتم توفضولی کردی...........هرکی رای دادوهرکی رای نداددیگه ازامروزخوشبختیدوازگرونی شکایت کنیدوازبدبختی بنالیدلعنت خداوندبهتون.واگرهرسختی مابکشیم که مسببش شماباشیدلعنت خداوندبهتون......

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

ان شاءالله حال همسرتون خوب شه و مشکلتون هم حل شهسر حرفای دیگران غصه نخور عزیز:))

آخه شوهرم باهام بد شده

خدایا شکرت بخاطر وجود همسرم ....امروز۱۴۰۲/۲/۱۴فهمیدم تو دلی دارم خدایا به خودت میسپارمش....میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستین
2802
الهیییییی شوهرت بسلامتی عمل کنهفکرش رونکنغیبت کنه خوشحال باش گناهات پاک میشهدرضمن فقط دعاکن شوهرت بس ...

شوهرم بد شده باهام..حتی نمی‌دونم چی گفته حتی که اینجوری می‌کنه 

بریدم بخدا 

از صبح تا شب با یه بچه غرغرو 

می‌دونی چقدر میزنم خودمو تو روز

شوهرم بد شده باهام..حتی نمی‌دونم چی گفته حتی که اینجوری می‌کنه بریدم بخدا از صبح تا شب با یه بچه غرغ ...

اسی خواهرگلم خودت روبزارتوی شرایط همسرت

کاش بچه ات رومیزاشتی پیش مادرت وخودت میرفتی

اسی نمیخوام نگرانت کنم

ولی همسرت شرایط وحشتناکی داره

مرتیکه مادرخراب چرادرخواست میدی حیوون😡😡🤬🤬🤬🤬🤬.......من جواب استاتررومیدم بتوچه.فضول سرت توچیزمردم نباشه،اگرروی نظراتی غیراسی ریپ میزنی شک نکن یه فضولی.....فحش بدی وتوهین کنی جوابت روپشت گوشی میدم همه رونثاروالدینت میکنم.....چون من باتوکاری نداشتم توفضولی کردی...........هرکی رای دادوهرکی رای نداددیگه ازامروزخوشبختیدوازگرونی شکایت کنیدوازبدبختی بنالیدلعنت خداوندبهتون.واگرهرسختی مابکشیم که مسببش شماباشیدلعنت خداوندبهتون......
اسی خواهرگلم خودت روبزارتوی شرایط همسرتکاش بچه ات رومیزاشتی پیش مادرت وخودت میرفتیاسی نمیخوام نگرانت ...

نه مادر دارم نه پدر پیش کی بزارم بچه شیش ماهه رو 

شهر غریب تک و تنهام

شرایط همسرم درسته بده ولی شرایط من بهتر از اون نیست والا خیلی دارم عذاب میکشم 

با یه بچه خودم سنم کم بی تجربه شهر غریب بی پشت و پناه بی گناه

نه مادر دارم نه پدر پیش کی بزارم بچه شیش ماهه رو شهر غریب تک و تنهامشرایط همسرم درسته بده ولی شرایط ...

کاش میزاشتی مادرشوهرت نگه داره خودت باهمسرت میرفتی

کدوم شهری؟!

چندسالتونه

ای شاه نور و چلچراغ🌸آقوی آقام یا شاهچراغ🌸یِه کِش دیگه جارم بزن🌸بکن صدام یا شاهچراغ 🌸از در بگی بو پا میام 🌸ازدار بگی بو پر میام🌸می‌خوام به پابوست بیام 🌸با سر میام یا شاهچراغ 🌸بستت منم، خستت منم🌸پابند گلدستت منم🌸زنجیر عشقت همه جو🌸بسته به پام یاشاهچراغ #تسلیت_شاهچراغم🏴تسلیت آقا جانم.  اللّهُمّ صَّلِ عِلی السَیِّدِالسَّاداتِ الأعاظِمِ، أحمَدَ بنِ موُسَی الکاظِمِ، الشَّهیِدِ المَظلُومِ، الَّذِی کانَ کَریماً جلیلاً وَرِعاً، وَ کانَ أُبُوه عَلَیهِ السَّلامُ یُحِبُّهُ وَ یُقَدِّمُهُ، وَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدِ بنِ مُوسَی الکاظِمِ العَابِدِ الزَّاهِدِ وَ صَلِ عَلی حُسَینِ بنِ مُوسَی الکاظِمِ الَّذِی قُتِلَ مَظلُوماً کَأفضَلِ مَا صَلَّیتَ عَلَی أَحَدٍ مِن أولِیائِکَهر که با آل علی درافتاد، ورافتاد🚩 به دل دارم شوق روی تو را، عطر و بوی تو را ای حبیب من، به عشق لیلا شدم مجنون، مرا با دوری مکن دلخون، یوسف زهرا،اباصالح العجل اقا💔مرا تاب انتظارم نیست، دگر آرام و قرارم نیست، یوسف زهرا، اباصالح العجل اقا💔ببین از غم گریه سر دادم، عزیز دل بشنو فریادم،یوسف زهرا،اباصالح العجل اقا💔

کدوم شهرید؟ خواهر یا برادر چی

ای شاه نور و چلچراغ🌸آقوی آقام یا شاهچراغ🌸یِه کِش دیگه جارم بزن🌸بکن صدام یا شاهچراغ 🌸از در بگی بو پا میام 🌸ازدار بگی بو پر میام🌸می‌خوام به پابوست بیام 🌸با سر میام یا شاهچراغ 🌸بستت منم، خستت منم🌸پابند گلدستت منم🌸زنجیر عشقت همه جو🌸بسته به پام یاشاهچراغ #تسلیت_شاهچراغم🏴تسلیت آقا جانم.  اللّهُمّ صَّلِ عِلی السَیِّدِالسَّاداتِ الأعاظِمِ، أحمَدَ بنِ موُسَی الکاظِمِ، الشَّهیِدِ المَظلُومِ، الَّذِی کانَ کَریماً جلیلاً وَرِعاً، وَ کانَ أُبُوه عَلَیهِ السَّلامُ یُحِبُّهُ وَ یُقَدِّمُهُ، وَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدِ بنِ مُوسَی الکاظِمِ العَابِدِ الزَّاهِدِ وَ صَلِ عَلی حُسَینِ بنِ مُوسَی الکاظِمِ الَّذِی قُتِلَ مَظلُوماً کَأفضَلِ مَا صَلَّیتَ عَلَی أَحَدٍ مِن أولِیائِکَهر که با آل علی درافتاد، ورافتاد🚩 به دل دارم شوق روی تو را، عطر و بوی تو را ای حبیب من، به عشق لیلا شدم مجنون، مرا با دوری مکن دلخون، یوسف زهرا،اباصالح العجل اقا💔مرا تاب انتظارم نیست، دگر آرام و قرارم نیست، یوسف زهرا، اباصالح العجل اقا💔ببین از غم گریه سر دادم، عزیز دل بشنو فریادم،یوسف زهرا،اباصالح العجل اقا💔
کاش میزاشتی مادرشوهرت نگه داره خودت باهمسرت میرفتیکدوم شهری؟!

برا پیوند رضایت والدین میخوان بعدشم بچه شیش ماهه رو چجوری بزارم پیش مادر شوهرم

برا پیوند رضایت والدین میخوان بعدشم بچه شیش ماهه رو چجوری بزارم پیش مادر شوهرم

نگه میداشت

شیرخشک میدادی

الان که رضایت داده

بگوبرگرده توبری

کدوم شهرید؟ خواهر یا برادر چی

تبریز .. نه ندارم 

نگه میداشتشیرخشک میدادیالان که رضایت دادهبگوبرگرده توبری

عزیزم معلوم نیست یک سال دیگه نوبت پیوندش برسه یا نه اونوقت رضایت می‌خوان...بعدشم بچه شیش ماهه رو بزارم پیش کسی که داره ازم پیش شوهرم بد میگه برای چند ماه برم ؟خودت بودی دلت میومد 

2801