2766
2764
عنوان

دعام کنید جون مادرتون

93 بازدید | 20 پست

از لحاظ روحی جسمی داره صبرم تموم میشه یه قدمی مرگ لبه پرتگاهم بزنم همه چیو تموم کنم جراتشم دارم واقعا خسته شدم خیلی درد کشیدم و‌درد دارم دعام کنید آرامش داشته باشم به آرامش جسمی و روحیم برسم هیچی دیگ از خدا نمیخام باید دووم بیارم یه هفته دووم بیارم تمومه ولی واقعا داره صبرم تموم میشه یه هفته برام صدساله انگار 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسمتومیشه بهم بگیاسم واقعیتوبه عشق امام حسین میخوام به نیت حاجت روایی ۴۰نفر چله زیارت عاشورای چهل شه ...

میشه واسه منم بخونید 

اثر ظلم محال است ب ظالم نرسد🍃🍃قلبم با رفتن بابام بدجور شکست😔😭🥺میشه برای شادی روح پدرم ک تازه فوت شده صلوات بفرستین😔🖤🥀😭💔
اسمتومیشه بهم بگیاسم واقعیتوبه عشق امام حسین میخوام به نیت حاجت روایی ۴۰نفر چله زیارت عاشورای چهل شه ...

اسمم مریم 

تورو به همون امام حسین قسم کمکم کن دعام کن تو این لجن در بیام برم زندگیمو کنم برم سر زندگیم دارم تاریک ترین روزارو تجربه میکنم سه بارم تجربه خودکشی تا یه قدمی مرگو دیدم من هنوز خیلی جوونم ولی دارم کم میارم دیگ بریدم 

الهی زندگیت روبه راه شه

چشم قشنگم حتما به نیتت چله میگیرم

غذای نذری امام حسینم درست کنم سر دیگ کلی دعات میکنم^^

ناامیدنشو شک نکن کامنتم یه نشونه از طرف امام حسینه که بگه ازاین به بعد هواتوداره:)

میفهممت عزیزم تنها کاری که میتونیم صبرو امیده میتونی بیشتر توضیح بدی چیشده

بچه بودم نفهمیدم نمیدونستم چیه چجوریع آرامشی نداشتم بهم تعارف کردن دوماه مصرف کردم الان از دوشنبه چیزی انجام ندادم خیلی داره سختم میشه خیلی بی طاقتم بی تابم حالم خوب نیست. چ جسمی و روحی 

2706