2777
2789
عنوان

شوهرم صبح پیام داده بودبرویخچالوببین 😑😑😩😩

| مشاهده متن کامل بحث + 4698 بازدید | 118 پست

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

دیگه خوراکی خریدن که سهمیه و جدا جدا نیست توی زندگی مشترک اون نمیخره، نخره. وقتی با هم هستین میرید خ ...

نه نمیخره ☹️☹️☹️من ازپول توجیبی های خودم میخرم میگه چیه این ات اشغالا

😂  این دفعه یه شیشه شربت بگیر توش کلی فلفل و نمک و آبلیمو و زردچوبه ومایع ضرف شویی و.....  بریز بذار یخچال ولی یجور بذار مثلا قایم کردی،  فرداش قیافش دیدنیه😁

✍🏻هرچی که بوده و هست با یک رویا شروع شده💜
2802
خوراکی های من حکم گنج روداره براش چنان ذوق میکنه میخوره 😑😑😑

سری بعد تو شربتی یه کم مایع ظرفشویی بریز بخوره اسهال بشه انتقامت گرفته شه😁

شوخی کردم... شما چرا اینطوری هستین؟ وقتی شوهرت اومد از سرکار به کم از خوراکی هات براش بیار، چطور دلت میاد اون نخوره. 

😂😂😂😂😂😂😂😂حالا ک انقد دوس داره همیشه بخرخوراکی هرکدومو ی گوشه ای قایم کن پیدا کنه حالشو ببرهاز ...

واااکوفت بخوره چرامن پول بدم اون بخوره😑😑خب خودش بخره نه که من ازپول توجیبی هام بخرم همینجوری برابچه هاکم میارم

خوراکی های من حکم گنج روداره براش چنان ذوق میکنه میخوره 😑😑😑

اینم خودش راه داره آب انبه یا هر چیز دیگه ای بگیر خالیش کن تو یه ظرف دیگه  بعد حسابی فلفل بریز تو باقیمانده  ظرف  یه خورده هم آب اضافه کن بهش تا بخوره اونموقع شما استیکر خنده بفرستین براش

توجه توجه من اینجام که با تاپیکای متفرقه شوخی کنم  یکم حال وهوای گرفته سایت عوض شه.  بهرحال قصد وغرزی در بین نیست .اگه هم باعث شدم کسی ناراحت وآزرده خاطر بشه واقعا از صمیم قلب معذرت میخوام وعذرخواهی میکنم  انشاالله  که دل همتون شاد باشه وزندگی بر وفق مرادتون .
واااکوفت بخوره چرامن پول بدم اون بخوره😑😑خب خودش بخره نه که من ازپول توجیبی هام بخرم همینجوری برابچ ...

دلت میاد دختر

مگه فرقی میکنه تو و همسرت و بچه هات ی خانواده یین 

ازین ب بعد ی تایمی رو درنظر بگیر مثلا جمعه ها با هم برین سوپری خوراکی ی هفته رو بخر سهم اون بنده خدا هم همیشه درنظر بگیر میخری ب اندازه همتون بخر

2801