2766
2764
عنوان

آبله مرغان در بارداری

78 بازدید | 14 پست

سلام دوستان 

من ماه چهارم بارداریم چهارده هفته و یک روزمه

دختر برادر شوهرم آبله مرغان داشت اومده بود خونمون از دختر خالش گرفته بود اون در حال خوب شدن بود ..اما دختر برادرشوهرم نمیدونست مریضه و چند تا دونه رو بدنش دراومده بود تب هم داشت...فرداش شوهرم گف فلانی آبله داشت...منم بدنم دونه زده دوتا هم صورتم

من ۱۸ سالگی یه آبله سخت گرفته بودم کل صورتم و بدنم خودش بود حتی جاشم موند تو صورتم....رفتم پزشک عمومی گف باید بری عفونی

بچه ها نکنه بچم طوریش بشه؟😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه بار گرفته باشی دیگه نمیگیریبهتره بری بیمارستان منم گرفته بودم بعد فهمیدم باردارم باید تخت نظر باش ...

دکتر گف چون بارداری سیستم ایمنیت ممکنه ضعیف شده باشه و گرفته باشی

امروز جمعه س پزشک عفونی از کجا بیارم

هزیز دل آبله نگرفتی‌ آدم یکبار میگیره. آشنای ما توی بارداری آبله گرفت بچش سالم و سلامت هم به دنیا اومده ماشالله الان ۴سالشه. الکی استرس نگیر. شنبه وقت بگیر برو دکتر

دکتر گف چون بارداری سیستم ایمنیت ممکنه ضعیف شده باشه و گرفته باشی

بحث سیستم ایمنی نیست آبله شما وقتی میگیری بدنت آنتی بادی تولید میکنه که تا آخر عمر توی بدن میمونه. زونا با آبله متفاوته. اونی که میگه دوبار گرفتم ممکنه بار دوم زونا گرفته باشهه

2706