2766
2764

دوست داری یک تجربه ی خاطره انگیز از دندانپزشکی برای کودکت رقم بزنی؟ کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ، دارای اتاق مخصوص کودکانه که در طول درمان کودکت میتونه با خیال راحت کارتون مورد علاقه شو تماشا کنه. حتما به پیج مون سر بزن و رضایت ها رو ببین.

ببین من خودم فیلیپس دارم دوستم بوش داره ولی به معنای واقعی می‌تونم بگم فیلیپس خیلی خیلی بهتره حتی دوستمم که انقدر از بوش تعریف می‌کرد یه بار که اومد خونمون جاروبرقی منو امتحان کرد نظرش کلاً عوض شد

الان بهترین جاروبرقیهای بازار همین دو تاست من خودم بوش خریدم ولی شنیدم فیلیپس خوش دست تره

جاروبرقی من موکت چسبونای خونه رو از دم کنده 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
من بوش دارم برا روزانه اصلا خوب نیست مکش بالایی داره کمر درد گرفتم والا الان دنبال جارو شارژی ام برا ...

دقیقا از بس مکش داره ادم از کت و کول میوفته منم خسته میشم وقتی جارو برقی میکشم 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
من بوش دارم برا روزانه اصلا خوب نیست مکش بالایی داره کمر درد گرفتم والا الان دنبال جارو شارژی ام برا ...

مکشش برام مهمه

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
ببین من خودم فیلیپس دارم دوستم بوش داره ولی به معنای واقعی می‌تونم بگم فیلیپس خیلی خیلی بهتره حتی دو ...

ازچه نظر گلم؟

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
2706