2766
2764
عنوان

خریدای امروزم😂کسی این ماسک مو رو استفاده کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 655 بازدید | 37 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه این مارک رو تا حالا استفاده نکردماما یادمه یه جا رفته بودم ماسک مو بگیرم اقاهه اینو پیشنهاد میداد ...

پوستیشو همه میگفتن بده حتی فروشنده.ولی محصول موهاش عالیه

حالا میذارم و تظرمو میگم

لایک نکن مگر اینکه خودم بگم😑هی نوتیف میاد با ذوق باز میکنم میبینم لایکه🤦🏼‍♀️😑😂

صادقانه بخوام بگم، ماسک مو رو من به هیچ عنوان استفاده نمیکنم

لاک ها مبارکتون باشن و امیدوارم از ماسک هم نتیجه بگیرید....

🚫لطفا لایک نکنید🚫خشم بیش از حد گرفتن وحشت ‌آرد و لطف بی‌وقت هیبت ببرد! نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند......کاربر سال ۹۶🙂بنا به دلایلی با کاربری جدید وارد سایت شدم.. سعی میکنم با نگفتن یک سری حقایق این کاربری رو حفظ کنم...

لدورا کلاً جالب نیست

ولی ماسک مو های خوبی داره

ریملش هم بد نیست

ای آن که دیگر ندارمت بدان که همچنان از اعماق وجود دوستت دارم ؛ بدان هرگز توان تکرار خاطرات مشترکمان با شخص دیگری را ندارم؛ من بعد از تو هیچ وقت نخواستم گذرم به کافه‌های فردوسی بخوره؛ بعد از تو همیشه با بغض از میدان کاج رد شدم؛ وقتی بعد از  تو رفتم شمال برای اولین‌بار دیگه از نگاه کردن به دریا لذت نبردم؛ دیگه توی تراسی که با هم هزارتا عکس داشتیم پام رو نذاشتم و حس می‌کردم اون خونه‌ای که با ذوق چیده بودیم برام قفسه ولی هنوز همه چیز سرجاشه چون بعد از تو هیچکس سلیقه‌اش مثل تو نشد .دلم خیلی برات تنگ شده برای دیدن صورت قشنگت که نمیدونم خاک سرد و بی‌رحم باهاش چکار کرده؟دلم خیلی برای لمس دست‌های گرمی که زیر خاک سرده تنگ شده.روزهای آخر بابت خیلی چیزها دلگیر بودم و نشد بیام پیشت و برای آخرین بار باهات وداع کنم چون باور نداشتم تو میری و فکر می‌کردم مثل همیشه میای و همه چیز رو از دلم در میاری...چون نشد خداحافظی کنیم داغ دلم هرروز تازه‌تر از قبل میشه حتی تو روز خاکسپاری نشد جمعیت رو کنار بزنم و بیام از ته دل گریه کنم و جیغ بزنم تا کمی سبک بشم و بغصم توی گلوم خفه شد آخه خیلی سخته که حتی نتونی اونقدری که دلت میخواد برای عزیز از دست رفته‌ات گریه کنی تا خالی بشی‌.کاش حداقل به خوابم بیای عزیزان لطفاً ازم نپرسید امضا در مورد چه‌کسی هست. ممنونم
من پک کامل ارگان میگیرم خیلی راضیم سه چهار ساله اینو میگیرم مارک کویین هم عالیه

ببخشید واقعا ماسک مو نتیجه داره اصلا؟ 

میترسم بخرم نتیجه نگیرم 

من موهام یکم وز شده و زود پوخوره میگیره قبلا اینطور نبود

من پک کامل ارگان میگیرم خیلی راضیم سه چهار ساله اینو میگیرم مارک کویین هم عالیه

برای مو؟

لایک نکن مگر اینکه خودم بگم😑هی نوتیف میاد با ذوق باز میکنم میبینم لایکه🤦🏼‍♀️😑😂
خیلی تعریفشو شنیده بودم از دوستامحالا میرم حمام و استفاده میکنم و احتمالا عکس موهامو میذارم

خودم زمانی که خیلی مارک لدورا روی بورس بود تنها چیزی ک خریدم همین ماسک مو اشغالش بود 

ماسک مو بیول مدل کاکائو بخر معرکس از دی جیکالا سفارش دادم۱۱۱تومن

عَه شْق بِرینکَه نِه دَه هَیلی بْژی نِه دَه هِیلی بَمْری!
پوستیشو همه میگفتن بده حتی فروشنده.ولی محصول موهاش عالیهحالا میذارم و تظرمو میگم

اره منم شنیده بودم مارک خوبی نیست همچین در مورد محصولات موش نمیدونم ولی راستی چه قدر لاکات کیوووتههه مخصوصا دومیه چه نازه عاشق رنگشم💕💕💕😂💅🏻

귀찮은 문제는 모두 떨쳐 버리고 이곳을 떠나 내가 원하는 곳으로 let me go작은 비행기 속 날려 보낸 여유fly so high너무 높아서 내 손에 닿지가 않는 걸까💔 

من ۴ساله از این ماسک مو استفاده میکنم بی نظیره

خدااا جونم عاااشقتم تو بودی که تو بدترین شرایطم کنارم بودی خودت میدونی دیوونه وار عاااشقتم اسم قشنگتو روی دستم تتو کردم تا وجودتو در خودم بیشتر از همیشه احساس کنم 😘🥰🧡
ببخشید واقعا ماسک مو نتیجه داره اصلا؟ میترسم بخرم نتیجه نگیرم من موهام یکم وز شده و زود پوخوره میگیر ...

موخوره که حتما برو موخوره گیری کن تا وقتی موخوره هاتو نگیری هر کاری کنی موخوره هات نمیره 

من چون سه ساله احیا و صافی انجام میدم راضیم 

موهامو پایینش سرم مو میزنم تا خشک نباشه ماسک مو هم خیلی خوبه من راضیم 

سلام عزیزم میشه بپرسم شما کره ای بلدی؟ از امضات

اره عزیزم اما هنوز در حال یادگرفتنم😂😃

귀찮은 문제는 모두 떨쳐 버리고 이곳을 떠나 내가 원하는 곳으로 let me go작은 비행기 속 날려 보낸 여유fly so high너무 높아서 내 손에 닿지가 않는 걸까💔 

اگر میخواید موهاتون نابود شه محصولات نتورکی بزنید

شاید از هر هزار نفر به یک نفر بسازه اما...

نکنید

ایرانی بخرید

باهمین هزینه یه ماسک موی معقول و معمولی بخرید

اما پول جای این محصولات نتورکی ندید

هرچیزی که توی داروخونه های" متعبر" نیست بدونید مشکلی پشتشه بجز محصولاتی که خارجی ان و تحریمن

هرآنچه‌دارم‌ازلطف‌خداست🌱🌸درخواست‌دوستی‌عزیزان‌کنکوری‌بلامانع‌است😊🙏
2706