2733
2764

دارم برمیگردم خونهه 

ازش دور میشمم

چجوری دوماه نبینمش؟ 🥺

هیچی ندارم ازش حتی ی عکسسس، فقط ویس، فقط صدا ک اینم نعمتیه ها🥲ولی من دلمو چیکار کنم؟ 

... 🤍🦋

راهکاری ندارم چون خودمم همینم😂

من دو تا امتحانم مونده هنوزززز

استرس امتحانم + اون شخص = نابود کردن من

آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کلا دلتنگی بده یکی باشه ک باهاش ازدواج کنی راحت همشم بزنین تو سر هم بهتره تا دلتنگ یکی باشی همش🤦🏻 ...

😅ما تو رابطه نیستیم عزیزم

قصدمون ازدواجه ولی ی مشکلاتی هست این وسط 

نمیدونم... 

هعی

... 🤍🦋
😂💔همه چی فراهم

اره واقعا😂😂

حالا باز خوبه از حس هم خبر دارید

ما اونم نداریم😂😂

آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊
دیگه انقد حسه فشار اورد 😂😂من خودمم گفتم اول

یادمه😂😂

نه ما هیچکدوم هیچی نمیگیم

فقط گاهی چت میکنیم عادی در مورد درس و کتابو آهنگ و اینا

واااای اسی مث منی منم از یکی تو دانشگاهمون خوشم میاد منتظرم مهر شه تا ببینمش هیچ اطلاعاتی ام ازش ندا ...

درکت میکنم 

منم وقتی دیدمش هیچییی نمیدونستم 

ن اسمشو ن شمارشو ن هیچی فقط میدونستم هم دانشگاهیمه و فلان ترمه، اینم لاب لای حرفاش فهمیدم 

دیگه پیگیرش شدم تا فهمیدم

سخت بود ولی😂

... 🤍🦋
یادمه😂😂نه ما هیچکدوم هیچی نمیگیمفقط گاهی چت میکنیم عادی در مورد درس و کتابو آهنگ و اینا

خب کم کم بحثو کج کن😂

اگر میشناسیش البته و میدونی اذیتت نمیکنه

... 🤍🦋
درکت میکنم منم وقتی دیدمش هیچییی نمیدونستم ن اسمشو ن شمارشو ن هیچی فقط میدونستم هم دانشگاهیمه و فلان ...

فقط منتظرم مهر شه برم تو کارش خدا کنه تا اون موقع دماغمو بتونم عمل کنم قشنگ داف میشم😂😂

2706