2777
2789
@fatema7289 خب داشتی میگفتی پیام بدم به نفعم تموم میشه خب حسی داره یا حس بدی داره بهم کلا که چه حسی ...

حس خوبی داره بهت یعنی وایب منفی منتقل نمیکنی اما عاشقت هم نیست منظورم میگیری

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

2802
حس خوبی داره بهت یعنی وایب منفی منتقل نمیکنی اما عاشقت هم نیست منظورم میگیری

اوف لعنت بهش کاشکی باهاش حرف بزنم اولین کسی ک ازش اینطوری خوشم میاد 😭🤣

میترسم خب فکر بد بکنه خیلی دوست دارم استوری ریپلای بکنه از اون طریق باهاش حرف بزنم 😭

فکر نکنم ریپلای کنه حالا تو امیدت به خدا باشه

چرا جواب منو‌ندادیییییمیاد دنبالم برای اشتی؟حسش چیه؟ته رابطه و زندگیمون چی میشه؟

پیامت نیددم عزیزم میاد دنبالت برای اشتی دوست هم داره اما رفتار بچگونه ای ازش سر میزنه و منطقی نیست و به اشتباهاتش پی نمیبره همش به دنبال مقصر جلوه دادن این و اونه زندگیتون اوکی میشه

پیامت نیددم عزیزم میاد دنبالت برای اشتی دوست هم داره اما رفتار بچگونه ای ازش سر میزنه و منطقی نیست و ...

منو بخشیده یا نه؟حسش چیه؟

طلاق داریم؟

چرا سراغ من یا دخترمون نمیگیره پس؟چند روز دیگه اشتی میکنیم؟

منو بخشیده یا نه؟حسش چیه؟طلاق داریم؟چرا سراغ من یا دخترمون نمیگیره پس؟چند روز دیگه اشتی میکنیم؟

بنظرم داره فکر میکنه و بشدت مغروره چند روز نه شاید یکماه دیگه ام اشتی نکنید بهش پیام بدید این صدرصد به نفعتون تموم میشه

2801