2777
2789
عنوان

زیر 20 سوال بپرسید 20 به بالا ها جواب بدن

| مشاهده متن کامل بحث + 28008 بازدید | 805 پست
چرا پشیمون میشی بعدا هم بخوای شکایت کنی و غر بزنی میگن خب میرفتی همونی که میخوای

خیلی سخته س ساله خودم کشتم واسه تجربی اینقد خوندم و الان به شک افتادم به برم علاقم ینی ریاضی ولی هم میترسم هم اینهمه زحمتم هدر میره

۶! هیچ همچون پوچ عالی نیست . 

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802
خیلی حس بدیه.من کودک درون خیلی فعالی دارم.عاشق چیزای بچگونه و فانتزیم.اینکه همش بهم میگند دیگه بزرگ ...

اصلا اینجور نیست. من ۳۵ رو رد کردم. تازه الان بیشتر از چند سال قبل احساس شادابی میکنم چون اصلا به سن و گذر زمان فکر نمیکنم

قد ۱۵۹. شروع رژیم ۱/۱۱                                                    وزن 
اگه برگردید عقب بازم دانشگاه میرید ؟؟

داداش من که میگه الکی دانشگاه نمی‌رفتم یا میرفتم کار آزاد یا میخوندم دانشگاهی که هدفی داره میخوندم . 

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟ . اگه من اشتباهی میکنم به این معنی نیست که اسلام کامل نیست و اشتباه می‌کنه  به این معنیه که من کامل نیستم که نتونستم اونجوری که باید حواسم باشه 🌱
پایتون؟ منم دارم شروع میکنم. کلاس ثبت نام کردین؟ چطوریه ؟ سخته؟ پیش نیاز نمیخواد؟ ریاضی یا زبان و... ...

ما توی دانشگاه واحدشو داریم خودمم از یوتیوب ویدیوهای زبان اصلی میبینم

اینکه وارد سن 20 سالگی شدین چه حسی داشتین؟ تغییرات مثبت و منفی تون چی بود؟

حس خنثی 

تغییرات مثبتم:توجهم ب خودم بیشتر شده اعتماد بنفس و عزت نفس بیشتری دارم و توانایی نه گفتنم بالا رفته،نمیزارم کسی ازم سواستفاده کنه ، کمتر حساسیت ب خرج میدم و دنیارو آسونترگرفتم

2801