2733
2764
عنوان

پدرمادرم میگن حاضر نیسیم با خانواده شوهرت سلام علیک کنیم حق باکیه

| مشاهده متن کامل بحث + 987 بازدید | 44 پست
پول قرض میکنن خودشون خواستن نه منبا داماد که موقعیت مالی و شغلیش عالیه خوبنبا خونواده ش بد باشن .زشت ...

نه زشت نیست وقتی بهشون بی احترامی شده ،بهترین کار رومیکنن شوهرت اگه ناراحته نده،باشوهرت بخاطر توخوبن اگرنه میگفتی پدر مادرم بخاطر من باشوهرم خوب رفتارنمیکنن شما کلاً فقط خودتو میبینی ،ببین خانوادت از هرکسی مهمتره

نه حساب کتاب دامادشون با خانوادش جداستشوهرت باید اعتراض کنه.تو میکنی؟که چرا با خانواده ی شوهرت بدن؟

چون زندگی من بهم میریزه

از طرفی منو مجبور کرذن بمونم طلاق نگیزم

از طرفی با خانواده شوهر بد باشن اونا تلافیش سرمن ذر میارن و تلاش میکنن زندگی ما و بهم بزنن ..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پس چرا منو دادن ب ایناب اصراریا وقتی خیانتش دیدن نگفتن جداشوچطور راضین من تحمل کنم خودشون حاضر نیستن

چون شوهرت دکتره با شغلش به بقیه پز میدن اگه جدا می‌شدید خیلی براشون گرون تموم میشد 

به خانوادت بگو دوست ندارم جلوی شوهرم منو کوچیک کنید با پول گرفتنتون ولی اینکه توقع داری با خانواده شوهرت خوب باشن بحثش جداست چون گردن خم کردن خانوادت جلو خانواده شوهرت بازم باعث سرشکستگی خودت میشه بهتره این دوتا همدیگه رو نبینن کلا

نه زشت نیست وقتی بهشون بی احترامی شده ،بهترین کار رومیکنن شوهرت اگه ناراحته نده،باشوهرت بخاطر توخوبن ...

کلا با جنسیت پسر خوبن 

اونم پسر سر کار و پولدار 

با من بد بودن با برادرم خوب همیشه 

چون شوهرت دکتره با شغلش به بقیه پز میدن اگه جدا می‌شدید خیلی براشون گرون تموم میشد به خانوادت بگو دو ...

باش .پس شاید حق باشماس و اونا حق دارن 

هرچن بی احترامی خانواده شوهر ب من بوده بیشتر تا اونا

خب چرا پز دکتردادن خوبه و منو مجبور کردن با شوهر خاین با خانواده روستاییش بمونم تحمل کنم

خودشون یه لحظه خونوادش تحمل نمی کنن

پول میگیرن و با شوهرم اوکی انبا خانواده ش بدن حتی میگن سلام علیک نمی کنیمبااینکه میدونن شوهرم خیانت ...

خودت این ارتباط رو کم کن... بی احترامی نه ها.. فقط کمتر بشه این ارتباطه.. درمورد روستایی بودن خانواده نمیشه حرفی زد اینا دیگه یه موردی ایه که دیدین از اول و پذیرفتین.. تلاش کنید خانواده تونو. متقاعد کنین... حرف نزدنشون با خانواده همسر اصلا چیز مهمی نیست. خودشما باید مدیریت کنید... رابطه مالی خانواده تونو با همسرتون.. شوهرتون پزشک چه تخصصی هستن؟؟ 

باش .پس شاید حق باشماس و اونا حق دارن هرچن بی احترامی خانواده شوهر ب من بوده بیشتر تا اوناخب چرا پز ...

گفتم که عزیزم چون شغل همسرت خوبه و تازه هم بچه دار شدید حاضر بودی بچتو بدی بهشون؟یا بدون پدر بزرگش کنی؟

شما اگه خانوادش حرفی زدن خودت جواب بده تا دهنشون بسته بشه

چطو همسرم که موقعیت و پول داره باش خوبنبا خونواده روستایی ش بدن .خب اونا فک میکنن داره براشون کلاس م ...

همسرت یبار خیانت کرده کجاش خوبه ؟ هعی میگی شوهرم‌خوبه 😑

من یه زن خیلی خوشبختم ، زندگی‌می کنم برای روانه شدن خوشبختی بیشتر 

تا جایی که ممکنه نزار خانوادت با خانواده شوهرت روبه رو بشن، اگه یه وقتی هم روبه رو شدن به خانوادت رو متقاعد کن که باشون سلام علیک کنن به خاطر احترام به شما و شوهرت، چطور پولای شوهرت رو دوست دارن و خانوادش رو دوست ندارن، 

بهشون بگو اگه زندگی و آرامشم ذره ای براتون مهمه کوتاه بیاین من به خاطر غرور شما حرف میشنوم

بگو خودم و شوهرم میدونیم که کار مادر شوهر کاملا اشتباه بوده شما به خاطر ما کوتاه بیایین که کینه و لجبازی ادامه پیدا نکنه، همنطور که خداوند در قرآن گفته "  وَلْيَعْفُوا وَلْيَصْفَحُوا

یعنی عفو کنید و بگذرید (ورق بزنید برید صفحه بعد گذشته رو دائم مرور نکنید)

من به پدر و مادرتون حق میدم 

اون خانم زنگ زده بی احترامی کرده 

اگر عذرخواهی کرده باشه پدر و مادرت آشتی کنن بهتره اما اگر محل نداده باشن بنظرم درست نیست پدر و مادرت کوچیک کنی 

2706