2733
2764

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هیچی سایت گردی 

قراره بریم استخر

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)

'همین الان بساط صبحانه رو جمع کردم دراز کشیدم

فقط 10 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
خال هام دیروز در آوردم دلم میخواد صورتم بشورم ولی میگن تا سه روز نشور اما دکتر گفت تا 24 ساعت🥲

بشور بابا ربطی نداره به حرف دکترت گوش کن

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)

دیشب تا صبح زجه زدم زل میزنم الانم به اسمون دارم میگم چیکار کنم خدایا

زورم به هیچکی جز خودمم نمیرسه

لعنت به ادمای بی رحم

برام دعا کنید😔❤️لایکم کنید خوشحال شم اگر دعا کردید💓🌱💚
دیشب تا صبح زجه زدم زل میزنم الانم به اسمون دارم میگم چیکار کنم خدایازورم به هیچکی جز خودمم نمیرسهلع ...

چیشده جونم؟

می خوام پاشم برم وکس کنم صورتمو  بعدش برم حموم اما خوابم میاد ، پسر خاله ام ظهر میاد دنبالمون ببرتمون خونشون اونجا دعوتیم می ترسم آخرشم به هیچ کدوم کارام نرسم خوابم ببره دوباره

پس چطوری تو گوشی اید؟ وقت اضافه میارید؟ کسی گیر نمیده؟

من منشی باشگاهم یه لحظه کار نداشتم اومدم 😃

اون زمان که خبر رفتن تو. تو سرم زوزه کشید من شدم زمزمه گرگ و تنم خونه شیر....ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴍᴀᴛᴛᴇʀꜱ ᴀɴʏᴍᴏʀᴇ🖤👩🏻‍🦯
2706