2766
2764

دانشجو هستم یع شهر دیگه خونه دارم 

من نمیخوام برم شهرمون 

اونجا هرکی میبینتم اولین سوالی که ازم میپرسه اینه که چرا ازدواج نمیکنی 

هنوز ازدواج نکردی

خانوادمم اجازه نمیدن به جوری جوابشون بدم دهنشون بسته شه 

اخر سر محترمانه هم که جواب میدم یا میگم هنوز قسمت نشده یا میگم خواستگار ندارم 

باز با حالت ترحم باهام حرف میزنن البته ترحم الکی بیشتر قصد دارن مسخرم کنن چون یه رابطه احساسی نا موفق داشتم 

و یا اوضاع اقتصادی خانوادم رو بکوبونن تو سرم 

اطرافیان همه پولدارن به غیر ما که سال ها پیش شکست خوردیم 

واقعا شرایط بدیه نمیدونم چجوری تابستون رو سر کنم 🥺🥺🥺🥺🥺🥺 خستج از تحقیر ها و توهین ها 

لعنت به شهرستان کوچیک و سنتی

بازیچه تقدیرم ، فرسوده ایام 

مگه چن سالته

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید

دوست داری یک تجربه ی خاطره انگیز از دندانپزشکی برای کودکت رقم بزنی؟ کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ، دارای اتاق مخصوص کودکانه که در طول درمان کودکت میتونه با خیال راحت کارتون مورد علاقه شو تماشا کنه. حتما به پیج مون سر بزن و رضایت ها رو ببین.

لازم میست بی ادبانه جواب بدی یه جوری بگو نتونا حرفی بزنه وقتی میگه چرا ازدواج نکردی با لبخند بگو چرا ...

همینم خانواده من میگن  نباید اینجوری جواب بدی

هیچ وقت نگو خواستگار ندارم، بگو کسی فعلا شرایطش بهم نخورده‌و دنبال همسطح خودمم نه پایین تر.‌

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
خیلی بدم میاد از آدمایی که همه چی رو تو ازدواج میبینن فکر میکنن کسی ازدواج نکرده عقبه من خودم ۱۸سالگ ...

از محیط و جو محل زندگیمون متنفرمممممم

هیچ وقت نگو خواستگار ندارم، بگو کسی فعلا شرایطش بهم نخورده‌و دنبال همسطح خودمم نه پایین تر.‌

بار اخر اینقدر ناراحت شدم که دیگه مستقیم گفتم خواستگار ندارم چجوری ازدواج کنم بلکه دهنشون بسته شه و نشد

2706