2777
2789

کمکم کنید اعصاب مصاب جواب پس دادن ب خالع و اطرافیان ندارم

ما رفتیم چند جلسع مشاور و قرار شد زنگ بزنن جواب نهایی تست شخصیت بهمون بدن

من چن بار با پسرع رفتم بیرون ی چیزایی ازش دیدم ک باورم نشد

ب شدت ب شدت بچ ننه مامانش کنترلگر فقط امرو نهی میکرد

مامانش زنگ میزد اون یکی داداشش میگف چی بخر نخر کجابرو نرو ب این یکی پسرش هم همین بود حتی جا پارک ماشین را مامانش میگف 

شخصیت دیکتاتور و تو حرفاش متوجه شدم کینه ای هست

ینی بدی ادما یادش نمیرع بش گفتم پول میدی دوس داری چجوری خرج کنم گف ببین میدونی ک ادم چق سختی میکشع پول دربیارع و میرع شب بیداری میکشع و خونع دیر میاد و زن باید بلد باشع پول خوب خرج کنع درک داشتع باشع

بچ ها میخام ی روز یواشکی برم پیش مشاور بگم ما دوتا حتی اگ بهم بخوریم هم بگو نع چون ما وصلع هم نیستیم

پسرع وحشتناکع

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802

درود بر تو 

اگر این چیزایی که میگی واقعیت داره و مطمئن هستی

کار درستی می‌کنی!

آقا هستم ، تاپیکام در راستای افزایش آگاهی و پرورش افکار هست 🙏 ممنون میشم نظراتتون رو به اشتراک میذارید 🙏نظرات موافق باعث خوشحالی بنده میشه ، نظرات مخالف باعث پیشرفت بنده میشه 🌹

با قدرت بگو نه 

بحث یه عمر زندگیه 

یهو چشاتو باز میکنی میبینی یه عمر وسط زندگی فقط زجر کشیدی

فقط 23 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۱۸شهریور وزن شروع رژیم:۷۱ هدف اول ۶۷🔒هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸    کاش افسردگی ازم دور میشد 
تویی😕😕😕

تویی

آقا هستم ، تاپیکام در راستای افزایش آگاهی و پرورش افکار هست 🙏 ممنون میشم نظراتتون رو به اشتراک میذارید 🙏نظرات موافق باعث خوشحالی بنده میشه ، نظرات مخالف باعث پیشرفت بنده میشه 🌹

کار خوبیه برو پیش مشاورت و بهش بگو دلت باهاش نیست قطعا خودش ی راهی پیدا میکنه واسش

کفن‌ کنید مرا رو به قبله ی حرمش                                                        نجف چه جای قشنگی برای تدفین است❤️
درود بر تو اگر این چیزایی که میگی واقعیت داره و مطمئن هستیکار درستی می‌کنی!

میخام یواشکی ب مشاور بگم اینکارو کنه ک مجبور نباشم ب بقیه جواب پس بدم و توضیح بدم هی

یااینکه کارم اشتباهع و ب بابام بگم زنگ بزنن کنسل کنن؟

قبلا موضوع رو دیدم🫤🫤

به هر حال تویی 😂

میخام یواشکی ب مشاور بگم اینکارو کنه ک مجبور نباشم ب بقیه جواب پس بدم و توضیح بدم هییااینکه کارم اشت ...

به نظر من اولویت اول اینه که با خونواده ات صحبت کنی 

اگر اگر اگر پدر و مادرت منطقی باشن و قبولت داشته باشن و فکر نکنن دارن از روی بچگی و خامی حرف میزنی 

در غیر این صورت همون مشاور بهتره

با قدرت بگو نه بحث یه عمر زندگیه یهو چشاتو باز میکنی میبینی یه عمر وسط زندگی فقط زجر کشیدی

همینکارو مبخام بکنم اما میگم ک ظاهرشونو و خانوادشون تو چشم همه خوب اومده اونوقت رد کنم کچلم می‌کنن

اصلن پسر بچه ننه درست نمیشه، خودت رو بدبخت نکنی

هدف امسالم. 100تا کتاب بخونم، اپیزودهای رخ و مورخ وشاهنامه و کلیله دمنه رو همش رو گوش کنم. لک های صورتم پاک کنم، دندونم رو ارتودنسی کنم. و روکش کنم. شیمکم رو آب کنم، شونه هام رو قوی کنم. 
2801