2733
2764

کمکم کنید اعصاب مصاب جواب پس دادن ب خالع و اطرافیان ندارم

ما رفتیم چند جلسع مشاور و قرار شد زنگ بزنن جواب نهایی تست شخصیت بهمون بدن

من چن بار با پسرع رفتم بیرون ی چیزایی ازش دیدم ک باورم نشد

ب شدت ب شدت بچ ننه مامانش کنترلگر فقط امرو نهی میکرد

مامانش زنگ میزد اون یکی داداشش میگف چی بخر نخر کجابرو نرو ب این یکی پسرش هم همین بود حتی جا پارک ماشین را مامانش میگف 

شخصیت دیکتاتور و تو حرفاش متوجه شدم کینه ای هست

ینی بدی ادما یادش نمیرع بش گفتم پول میدی دوس داری چجوری خرج کنم گف ببین میدونی ک ادم چق سختی میکشع پول دربیارع و میرع شب بیداری میکشع و خونع دیر میاد و زن باید بلد باشع پول خوب خرج کنع درک داشتع باشع

بچ ها میخام ی روز یواشکی برم پیش مشاور بگم ما دوتا حتی اگ بهم بخوریم هم بگو نع چون ما وصلع هم نیستیم

پسرع وحشتناکع

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

درود بر تو 

اگر این چیزایی که میگی واقعیت داره و مطمئن هستی

کار درستی می‌کنی!

آقا هستم ، تاپیکام در راستای افزایش آگاهی و پرورش افکار هست 🙏 ممنون میشم نظراتتون رو به اشتراک میذارید 🙏نظرات موافق باعث خوشحالی بنده میشه ، نظرات مخالف باعث پیشرفت بنده میشه 🌹

با قدرت بگو نه 

بحث یه عمر زندگیه 

یهو چشاتو باز میکنی میبینی یه عمر وسط زندگی فقط زجر کشیدی

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
تویی😕😕😕

تویی

آقا هستم ، تاپیکام در راستای افزایش آگاهی و پرورش افکار هست 🙏 ممنون میشم نظراتتون رو به اشتراک میذارید 🙏نظرات موافق باعث خوشحالی بنده میشه ، نظرات مخالف باعث پیشرفت بنده میشه 🌹

کار خوبیه برو پیش مشاورت و بهش بگو دلت باهاش نیست قطعا خودش ی راهی پیدا میکنه واسش

کفن‌ کنید مرا رو به قبله ی حرمش                                                        نجف چه جای قشنگی برای تدفین است❤️
درود بر تو اگر این چیزایی که میگی واقعیت داره و مطمئن هستیکار درستی می‌کنی!

میخام یواشکی ب مشاور بگم اینکارو کنه ک مجبور نباشم ب بقیه جواب پس بدم و توضیح بدم هی

یااینکه کارم اشتباهع و ب بابام بگم زنگ بزنن کنسل کنن؟

قبلا موضوع رو دیدم🫤🫤

به هر حال تویی 😂

میخام یواشکی ب مشاور بگم اینکارو کنه ک مجبور نباشم ب بقیه جواب پس بدم و توضیح بدم هییااینکه کارم اشت ...

به نظر من اولویت اول اینه که با خونواده ات صحبت کنی 

اگر اگر اگر پدر و مادرت منطقی باشن و قبولت داشته باشن و فکر نکنن دارن از روی بچگی و خامی حرف میزنی 

در غیر این صورت همون مشاور بهتره

با قدرت بگو نه بحث یه عمر زندگیه یهو چشاتو باز میکنی میبینی یه عمر وسط زندگی فقط زجر کشیدی

همینکارو مبخام بکنم اما میگم ک ظاهرشونو و خانوادشون تو چشم همه خوب اومده اونوقت رد کنم کچلم می‌کنن

اصلن پسر بچه ننه درست نمیشه، خودت رو بدبخت نکنی

نیازی به عمل ندارم. نیازی به یه من آرایش ندارم، نیازی به پروتز سینه، باسن ندارم. نیازی به فیلر لب ندارم، نیازی به کاشت مژه کالی روباهه😂ندارم، نیازی به تاتو ندارم، نیازی کاشت ابرو ندارم، نیازی به چال چول لپ ندارم، نیازی لنزای رنگ آبی 😐ندارم، توجه به مد ندارم. من خودمو همینجوری دوست دارم. از من با این شکلی که هستم یدونه تو دنیا هست. پس تغییرش نمیدم. دوستت دارم بدن عزیزم. 
2706