2733
2764

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها چتونه ؟؟؟؟

چرا با بدجنسی کامت میذارین ؟؟؟؟ 😐 

بارداره میفهمین ؟؟؟؟

الان تو دوره ی حساسیه

خودش میگه حالش خوب نیست با هر حرفی ممکنه بلایی سر خودش بیاره بعد میگین کاش مامانت نمیومد راحت میشدی ؟؟؟؟

بنده خدا اومده اینجا کمک میخواد 

عوض کمک کردنتونه ؟

عزیزم من روان شناسم شما افسرده شدی حتما مراجعه کن به روانپزشک درمورد وسایل هم چه موندگاره که چهار تی ...

سعی میکنم فضا مو عوض کنم.ولی خب نمیدونم با گریه های الکی چه کنم...دوس دارم تنها باشم با همه سر یه بهانه قهر میکنم.

بچه ها چتونه ؟؟؟؟چرا با بدجنسی کامت میذارین ؟؟؟؟ 😐 بارداره میفهمین ؟؟؟؟الان تو دوره ی حساسیه خودش م ...

کامنت اونا برام اهمیتی نداره که بخاطر اونا بلایی سر خودم بیارم.چون دچار مشکلات هستن تو تاپیک اینو اون تخلیه میکنن....من سر حرف بقیه یا مشکل و تحمل نداشتن زندگی که نمیخوام خودمو بکشم...دلیل شو نمیدونم یه حس درونیه که غمگینم میکنه.مثلا یه زباله گرد ببینم براش گریه میکنم.یه حیون و بچه شو ببینم ڭریه میکنم همه چی تراژدی شده

بچه ها چتونه ؟؟؟؟چرا با بدجنسی کامت میذارین ؟؟؟؟ 😐 بارداره میفهمین ؟؟؟؟الان تو دوره ی حساسیه خودش م ...

بارداره درست ولی این رفتارهاش بخاطر افسردگیه باید درمان بشه.

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
کامنت اونا برام اهمیتی نداره که بخاطر اونا بلایی سر خودم بیارم.چون دچار مشکلات هستن تو تاپیک اینو او ...

حتی سر غذا خوردن مثلا یه غذایی هست که خیلی دوسش دارم.سر یه بهانه قهر میکنم که نخورم.خیلی دلم میخواد بخورمش ولی چون ناراحتم نمیتونم در نتیجه نون خالی میخورم و میخوابم...

حتی سر غذا خوردن مثلا یه غذایی هست که خیلی دوسش دارم.سر یه بهانه قهر میکنم که نخورم.خیلی دلم میخواد ...

بعد چون قهر کردم دیگه کلا اون غذا رو نمیخورم الان چند ماهه قیمه نخوردم.تا اخر عمرمم نمیخوام بخورم.....

بحث مالی نیست.اصلا لنگه شون ندارم خاطره ن همه صاف رفتم چیزایی که دوس داشتمو زدمشکوندم

چرا شکوندی من دلیلش و نفهمیدم؟ فکر کنم افسردگی پنهان داشتی با بارداریت زده بالا در ضمن خوردن قرص تو بارداری نمیکشتت فقط بچه رو ناقص میکنه بیچاره نکنی اون طفل معصوم و بزنی یه عمر ناقص کنی بخاطر اعصاب خرابت منم آخرای ۹ ماهگی بارداری منم اعصاب درست درمون ندارم بدتر تو ولی این ۹ ماه رو خیلی وقتها خیلیی بخاطر بچه تو شکمم نودمو کنترل کردم و سعی کردم آروم باشم یه جاهایی از دستم در رفته و در حد مرگ حرص خوردم اما زود به خودم اومدم و خودمو جمع کردم خیلی مراقب باش 

چرا شکوندی من دلیلش و نفهمیدم؟ فکر کنم افسردگی پنهان داشتی با بارداریت زده بالا در ضمن خوردن قرص تو ...

منم هی عذاب وجدان دارم وقتی عصبیم یا گریه میکنم...دوس دارم بدنیا بیاد که بدون عذاب وجدان مال خودم و احساساتم باشم.

2706