2733
2764

من گواهی نامه دارم ولی از بس که ماشین نروندم، اصلا رانندگیم خوب نیست.. 

دیروز خواستم ماشین از پارکینگ در بیارم که پشت ماشین مالید به ستون. 

از دیروز میگه باید ماشین صفر دستت ندم، پراید 98 بخریم تو رانندگی کن یاد بگیر. محل کارت هم راحت و بدون دغدغه برو... 

محل کارم روستاست... خانوما ماشین پدرم قدمی بوده میدونم همش خراب میشه، یه روز داغ میکنه ،یه روز ترمز میبره، یه روز شلنگ بنزین پاره میشه.... 

دیدم ماشین که نو نباشه چقدرررررررر اذیت میکنه. 

اما شوهرم میگه تو قراره زیاد تصادف بکنی، باید ماشین پراید 97، 98 بدم دستت. 

خب برای من خیلی مهمه که ماشین ترمز خالی نکنه، چ میدونم منو تورا وسط روستا نذاره، آرامشم اینجوری بیشتره.... اما برای شوهرم مهم اینه ک قیمت ماشین نیاد پایین... 

چیکار کنم؟ شما باشید اجازه میدین عوض کنه؟ 

نیازی به عمل ندارم. نیازی به یه من آرایش ندارم، نیازی به پروتز سینه، باسن ندارم. نیازی به فیلر لب ندارم، نیازی به کاشت مژه کالی روباهه😂ندارم، نیازی به تاتو ندارم، نیازی کاشت ابرو ندارم، نیازی به چال چول لپ ندارم، نیازی لنزای رنگ آبی 😐ندارم، توجه به مد ندارم. من خودمو همینجوری دوست دارم. از من با این شکلی که هستم یدونه تو دنیا هست. پس تغییرش نمیدم. دوستت دارم بدن عزیزم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فدای سرت که ماشین مالیده میشه این ور اونور

چون تجربه مشابه تو رو دارم میگم منم محل کارم یه شهرستان اونورتره هر روز باید برم و بیام با ماشین خراب فقط جونتو به خطر میندازی دختر

اصلا منطق این مردا رو درک نمیکنم حساسیتای الکی و بیخود نسبت به ماشین

توهین نباشه استارتر هرچی هم مدل ماشین پایین تر حساسیتشون بیشتر

به خدا من هرچی ادم حساس دیدم پراید و کوئیک و ۲۰۶ و از این قبل ماشینا داشتن

یه راننده لکسوس و بنز و بی ام و ندیدم از این اداها در بیاره

اگه با پول خودت خریدی و مال خودته

اصن حق نداره دست بهش بزنه! یا در موردش اظهار نظر کنه

ولی اگر خودش برات خریده حق داره چون اول کاری زدی و افت قیمت پیدا میکنه و حیفش میاد

و خب قول بگیر بعدا نوش رو بخره دیگه

نمیبخشمت تا اخر عمرم….💔خدا لعنت کنه مردای متاهل دروغگو رو💔 واسم دعا کنین مهربون ترینا با قلبای پاکتون ک یکی بهتر بیاد جلوم دردای این چند سالو از قلبم پاک کنه…🖤 

اصلا به هیچ وجه

من چندین سال پیش که تازه گواهینامه گرفته بودم پراید داشتم

۴-۵ سال از مدلش افتاد همش خراب بود

به روش خودت اونجور که میشناسیش نظرشو عوض کن

لطفا پیام خصوصی نفرستید. متشکرم

چه مسخره بازیا خب اون پرایدم میخوره در و دیوار قیمتش میاد پایین بهش بگو من میترسم با این ماشین که خرابه برم روستا بیام محل کارم دوره خطرناکه اگرم انقدر نگرانی چندروز ببرم جاهای خلوت کنارم بشین راه بیوفتم. 

ایشون داره صورت مسئله رو حل میکنه قصدم ترسوندن شما نیست ولی کلا به نظرم رانندگیت رو درست کن خدایی نکرده بعدا اتفاقی نیوفته ماشین که به درک ولی برای خودتون خطرناکه

ب هیچ وجه

الان پشت ماشین اندازه یه چنگ.... رنگش رفته. 

ما همین یدونه ماشین رو داریم... 

من بیشتر از شوهرم ماشین نیاز دارم، شوهرم سرویس داره اما من باید ماشین ببرم محل کارم. 

سه تا وستا میرم درس میدم. 

روستا ها مسیرهای پیچ در پیچ داره... هر روز باید ماشین ببرم... 

واقعا نمیدونم. چیکارکنم.... 

اگه دست خودم باشه ماشین احتمال اینکه بمالم اینور اونور زیاده... 

نیازی به عمل ندارم. نیازی به یه من آرایش ندارم، نیازی به پروتز سینه، باسن ندارم. نیازی به فیلر لب ندارم، نیازی به کاشت مژه کالی روباهه😂ندارم، نیازی به تاتو ندارم، نیازی کاشت ابرو ندارم، نیازی به چال چول لپ ندارم، نیازی لنزای رنگ آبی 😐ندارم، توجه به مد ندارم. من خودمو همینجوری دوست دارم. از من با این شکلی که هستم یدونه تو دنیا هست. پس تغییرش نمیدم. دوستت دارم بدن عزیزم. 

همسایه ما هم یه پراید دست دو خرید دو سال اینقدر زدش به در و دیوار تا یاد گرفت الان یه صفر خریده 

ماشین نو برای یادگیری ضرره 

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .
اصلا به هیچ وجهمن چندین سال پیش که تازه گواهینامه گرفته بودم پراید داشتم۴-۵ سال از مدلش افتاد همش خر ...

از دیروز دارم گریه میکنم... 

همش حرف خودش رو میزنه. 

35 گرم از طلاها رو فروختم برای این ماشین... 

میگه همش تو میخوای ضرر بیاری بالا، میزنی ماشین رو داغون میکنی... 

😓

از دیروز دارم گریه میکنم... همش حرف خودش رو میزنه. 35 گرم از طلاها رو فروختم برای این ماشین... میگه ...

خوبه شاغلی این همه حرف میشنوی

جای گریه سفت و محکم وایسا بگو نه

حواستم موقع رانندگی جمع کن

اونقدر سخت نیست

لطفا پیام خصوصی نفرستید. متشکرم
2706