2777
2789

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802
سلام مدلش رو بفرمایید

والا دو سه تا دارمم

هواوی ازون قدیمیا لمسی مشکی 

و جی پنج سام

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌نظر شخصی منه ممکنه با من مخالف باشید احتیاجی به دعوا و گارد نیست ما هرکدوم‌ دنیای خودمون با افکار خودمون رو داریم... ... .یاد بگیریم بهم احترام بزاریم تا خودمون هم لایق احترام باشیم🤍. براتون ارزو میکنم ارزو هاتون خاطرهاتون بشه💜ولی هیچوقت خاطرهاتون ارزو نشه🔮🎭
ببخشید شما ک از گوشی سر درمی‌آید راهی هست ک پیام حذف شده رو از تلگرام بازیابی ‌کنیم؟؟

سلام خیر متاسفانه راهی نداره

احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...
والا دو سه تا دارممهواوی ازون قدیمیا لمسی مشکی و جی پنج سام

بله مشکلی نیست 

من در خدمتم

احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...
بله مشکلی نیست من در خدمتم

خب بفرما قیمت

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌نظر شخصی منه ممکنه با من مخالف باشید احتیاجی به دعوا و گارد نیست ما هرکدوم‌ دنیای خودمون با افکار خودمون رو داریم... ... .یاد بگیریم بهم احترام بزاریم تا خودمون هم لایق احترام باشیم🤍. براتون ارزو میکنم ارزو هاتون خاطرهاتون بشه💜ولی هیچوقت خاطرهاتون ارزو نشه🔮🎭

یه htc قدیمی دارم اندروید ۴.۴ صفحه ترک داره ولی کار میکنه

سونی اریکسون مینی دارم اندروید ۴.۴ کاملا سالم

نوکیا۲ دارم اندروید ۷ سالمه فقط کُند شده

شیائومی دارم اندروید ۹ کاملا سالم

دکمه‌ای هم چندتا نوکیا قدیمی دارم

قیمت بدین😑

ممنونم

هماهنگ بفرمایید توی پیام رسان در خدمتم

۰۹۳۳

۳۲۰

۱۲۱۲

سپاس

2801