2733
2764
عنوان

چقدر اجرت ساخت طلا رو زیاد کردن

287 بازدید | 30 پست

امروز رفتم طلا بگیرم دیدم چقدر اجرت ساخت ها بالا رفته

تازگی رفته بودم کمتر بود یهو چه زیادش کردن

خودش هی گرون میشه تازه اجرتش هم بالا رفته

شما اجرت چقدر گرفتید جدیدا؟

این پروفایل توسط چند نفر استفاده می شود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من یه دستبند گرفتم چندروز پیش ۷ درصد اجرت ۸ درصد کارمزد مگه چقد بود

اوجرت ۷ درصد اصلا نداریم خیلی کمه

کارمزد جدیده؟تا حالا نشنیده بودم

از وقتی فروش طلای دست دوم رو ممنوع کردن،طلافروشا دم درآوردن

انتقام اون همه طلای بدون اجرت دست دو رو دارن میگیرن

خدا براشون نسازه(هر چند ضد نفرینن،هیچیشون نمیشه)

من افتادم توی یه چاهِ پنج متری و تو،،،یه طناب سه متری برام انداختی پایین....بگم نیستی، دروغ گفتم...بگم هستی، خیلی کمه):                                                         برایت نوشته بودم که از وضع موجود به ستوه آمده‌ام و در فکر نجات دادن خود هستم؛ زمان زیادی گذشت، اما حقیقت این است که مفهوم «نجات» حتی نزدیک هم نشد به این امپراطوری خاکستر و ویرانی.
از وقتی فروش طلای دست دوم رو ممنوع کردن،طلافروشا دم درآوردنانتقام اون همه طلای بدون اجرت دست دو رو د ...

اااا مگه طلای دست دوم رو ممنوع کردن؟دارن می فروشن هنوزم که

نه بود دیگ قبلا هم . من از بازار طلا تهران گرفتم

ساده ترین کارهام الان ۷ درصد نیست

جاش فرق چنداتی نداره

احتمالا داری استباه میگی 

ولی من کانالی که دنبال میکنم دست دو هنوز میفروشن

دستورش چند هفته اس ابلاغ شده

کم کم مجبورن جمع کنن

ولی خیلیا هنوز میفروشن،نظارتی ک نیست

هر کی هر کیه

من افتادم توی یه چاهِ پنج متری و تو،،،یه طناب سه متری برام انداختی پایین....بگم نیستی، دروغ گفتم...بگم هستی، خیلی کمه):                                                         برایت نوشته بودم که از وضع موجود به ستوه آمده‌ام و در فکر نجات دادن خود هستم؛ زمان زیادی گذشت، اما حقیقت این است که مفهوم «نجات» حتی نزدیک هم نشد به این امپراطوری خاکستر و ویرانی.
2706