2733
2764

ساعت ۴ عه فردام باید زود بیدار شم🤦🏻‍♀️😂

نمیدونم این چه سوالیه ولی خب چون خودمون اصلا عروس نداریم و نداشتیم و نخواهیم داشت ن زنعمو و ن هر عروس دیگه ای

در کل سوالم اینه وقتی انقد سنجیده و گزینشی رفتار میکنن بعضیا ایا این اجازه رو ب عروس خانواده خودشونم میدن

منظورم همه نیس خب همه شرایط یکسان نیس و ما نمیتونیم کسی رو قضاوت کنیم

ولی خب هممون هم میدونیم بعضیا افراطی ی کاریو انجام میدن

بنده خدا چندین سال زحمت کشیده

مخصوصا اگه شوهر خوبی دارید تربیتش کرده

و بعد🧐 اینجوری صفحه گذاشته بشه!

ب نظرم هیچ مادر شوهری خوب نیس بهترین مادر شوهر دنیا رو هم ک داشته باشی اخرش ی مسئله ای ناراحتت میکنه چرا؟

چون تو با پدر مادر خودت خواهر برادرت هم هزاران مسئله داری دعوا میکنید ناراحت میشید حتی با همسرتون 

ولی از مادرش سر کوچیک ترین موضوع ها بدتون میاد فاصله میگیرید چون کلن تو بنیاد این روابط تو ایران جا افتاده ک باید کینه اونارو ب دل بگیرید!!!

البته این موضوع شامل همه نیس واقعا

شرایط ها متفا‌وته

مادر شوهر بلای جونه😂

چیزهای زیادی قلبت رو می‌شکونن اما، چشمات رو باز میکنن...🪐🖤️ همیشه خوب باش حتی برای کسی که بهت بد کرده ،یا قدرتو بیشتر میدونه یا تا همیشه حسرتتو میخوره 🥲💚 کارما آدرس هممونو داره و کارشو خوب بلده 🤫 یه صلوات مهمونم میکنی؟🥹♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خدا امواتت رو رحمت کنه کاملا درسته

نه عروس مثل دختر میشه که بشه ازش توقع داشت نه مادر شوهر مثل مادر انتظار داری مراقب باشه دلت نشکنه

حد و حدود رعایت بشه احترام هم بجا میمونه 

غرض رنجیدن ما بود از دنیا... حاصل شد.......خدایااز سقف اتاقم یاد تو میچکد باران بند بیاید از این خانه می روم🌻
خدا امواتت رو رحمت کنه کاملا درستهنه عروس مثل دختر میشه که بشه ازش توقع داشت نه مادر شوهر مثل مادر ا ...

دقیقا

بعضی ها واقعا یا توقع خیلی زیادی دارن یا هم واقعا حسودن 

البته بعضی هام کلن مشکل دارن

ی عده ای هم هستن واقعا بهشون ظلم میشه 

ولی خب از ۱۰۰ درصد ک همه واقعا مشکل ندارن

خیلی ها بخاطر توقعات اضافی و همینطور حسادت و

یا هم بخاطره کینه گرفتن 

ی کارای میکنن خودم دیدم 

خیلی وقتام تاپیکاش اینجا میزنن

مگه خودت پسر یا برادر نداری واقعا چطور دلشون میاد وقتی یکی انقد زحمت کشیده انقد خون دل خورده حسرت خورده بچه بزرگ کرده عروس براش اورده ارزوش همیشه خوشی زندگی پسرشه رو بی دلیل ازش فاصله بگیرن

بعضیا واقعا قابل درک نیستن

اون وقت اگه عروس خودشون همون رفتار های متقابل داشته باشه

عروس بدی دارن!!!!

مادرشوهرمن انقدر اذیتم کرده که ازحوصله جمع خارجه بخوام بگم فقط بخاطراینکه توتربیت شوهرم خوب عمل کرده سعی میکنم روابطمو باهاش صلح امیز ادامه بدم به هرحال هیچکی نمیدونه وقتی مااون سنی شیم همچنان اخلاقمون مثل الانه یانه

پسرگلم ازوقتی اومدی مامانی هرروز بهاره💙