2777
2789

تازه خوشگل محله ام هستی به‌نظرم اصلا ریسک نکن 😜😍

شوخی کردم بخندی ناراحت نشی از دستم😝

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😏....به شـادی می رسیم از غـم همینجوری نمی‌مونه 🥂🕊️ 🤍 خداوندا این سرزمین را از ظلم و ستم و جهل و فریبکاری و خرافات محفوظ بدار 🤲 الهی آمـــــین 😇

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802
مطمئنی الان اصن اسنپ گیرت میاد؟ راننده هاهم خوابن ها

نه هستن 

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😏....به شـادی می رسیم از غـم همینجوری نمی‌مونه 🥂🕊️ 🤍 خداوندا این سرزمین را از ظلم و ستم و جهل و فریبکاری و خرافات محفوظ بدار 🤲 الهی آمـــــین 😇
فانوسا؟

اوهوم

بیخیال بابا کی این موقع بجز ماها بیداره😂

من چن بار تا حالا گرفتم واسه کسی... جدی

میخوام تجربه خودموبهتون بگم منم مثل شما اوایل ازدواجم البته اوایل که میگم تا پنج شش سال اول ازدواجم مدام بحث داشتم باهمسرم مدامم یا قهرمیکردم یا همسرم به طریقی منومیبردخونه خواهرم یاپدرومادرم بعدچندوقت آشتی ودوباره برگشتن ودوباره دعواوبحث تااینکه به این نتیجه رسیدم که تغییرازخودم باید شروع بشه وهروقت بحثی پیش میومد وهمسرم میگفت بروخونه بابات وازاین حرفا(خونه پدرم شهرستانه وخودشم اونجابزرگ شده وچندتا دوست صمیمی اونجاداره)میگفتم دلت برا رفیقات تنگ شده میخوای بری بسلامت من ازخونم تکون نمیخورم،بعداون یواش یواش مشکلاتمونو حل کردیم

دلم هوای حرم دارد....سلام آقا...
اتفاقا فامیل ما شب تا صب میره که ترافیک نباشه و خلوته روزا نمیره هر موقع بخوای راننده پیدا میشه

جدی؟ چ جرئتی 

من با اینکه زیاد ترسو نیستم ولی الان ترسیدم😐

دوستان کاربری دست ۳ نفره 🤌🏻
2801