2777
2789
عنوان

شوهر گفت تو فقط یه زیر خوابی

| مشاهده متن کامل بحث + 1273 بازدید | 50 پست

من جات بودم بچه و زندگی رو سرش هوار میکردم میرفتم خونه پدرم.

عرصه که بهش تنگ اومد میگفتم بود و نبود یک زیر... که نباید اینجور زندگیت رو بهم بریزه!

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
اول بچم دوم بی کسی مطلق.

هرچقد بی کس باش بهتر ازین که انقد خار خفیف شی ک مرتیکه بیاد اینجوری بگه بت 

آدم باید ارزش خودشو بدونه ن اینکه با وجود همچین حرفی هنوزم تو اون خونه با اون مرتیکه الدنگ باشه

خودتو بی ارزش نکن معلوم نیست فردا پس فردا دیگه چ حرفایی بت بزنه..

💍🫀متعهد به تو قلبمA

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

😂

همیشه بخندی🌸

زیرقولت‌نزن(ان‌العهدکان‌مسئولا)نه‌بترس‌ونه‌غمگین‌شو(ولاتخافی‌ولاتحزنی)برای‌خواسته‌ات‌تضرع‌کن(اذتستغیثون‌ربکم‌فاستجاب‌لکم)آدمای‌مذهبی‌رومسخره‌نکن(الذین‌کفرواکانوامن‌الذین‌آمنوایضحکون)برای‌گناهت‌طلب‌آمرزش‌کن(وماکان‌الله‌معذبهم‌وهم‌یستغفرون)نمازروترک‌نکن(واضاعواالصلاة‌واتبعواالشهوات)ازتفریط‌بیشترازافراط‌بترس(یاحسرتی‌ع‌مافرطت‌فی‌جنب‌الله)به‌آوازه‌ومقام‌توجه‌نکن(قال‌الذین‌کفرواللذین‌آمنواای‌الفریقین‌خیرمقاماواحسن‌ندیا)زندگی‌روبه‌بازی‌نگیر(وماخلقناالسما‌الارض‌ومابینهالاعبین)بازنان‌پنهانی‌دوست‌نشو(ولامتخذات‌غیراخدان)هرکارمیخوای‌بکن‌امااینوبدون(اعملواماشئتم‌انه‌بماتعملون‌بصیر)داستان‌خضر(۶۵-۸۲کهف)وداستان‌قارون(۷۶-۸۲قصص)خیلی‌قشنگن‌بخون،هروقت‌حالت‌بدبود‌قران‌روبازکن‌تواون‌صفحه‌حتماکلمه‌ای‌رومیبینی‌که‌یه‌نشونه‌باشه‌برات🌈
وقتی قبول میکنی با مادرشوهر زمینگیر زندگی کنی یعنی پذیرفتیاگه ینفره چقد پختوپز یاشستشو دارهبه بقیه چ ...

چ ربطی داره بعدم اولش زمین گیر از تنبلی زمین گیر شد.ینی ملت دخترشون بزرگ میکنن ک بره کلفتی یکی دیگه رو بکنه؟

یه صلوات بفرستین برا خوب شدن حالم  کاربری دست ۳ نفره.لایک نکنین قربون دستاتون  
2802
ٳ امضاتو شوهرم همیشه میگه پس از یه جایی خونده من فکر میکردم خودش گفته

تو چه موقعیتایی میگه؟

چن ماه پیش خیلی اینو پست میکردن اینستا

خالق یازان خطی خلایق پوزا بیلمز الله بیرینی قوزیا عالم ییخا بیلمز
من جات بودم بچه و زندگی رو سرش هوار میکردم میرفتم خونه پدرم.عرصه که بهش تنگ اومد میگفتم بود و نبود ی ...

خوب میگین تو عمل سخته بچه دارم اگر قرار باشه یک ماه دوماه قهر کنم تهشم بخاطر بچم برگردم پس چرا خودمو سنگ رو یخ بکنم

چ ربطی داره بعدم اولش زمین گیر از تنبلی زمین گیر شد.ینی ملت دخترشون بزرگ میکنن ک بره کلفتی یکی دیگه ...

ملت دخترشون به کسی که خونه نداره ونمیتونه اجاره بده شوهرنمیکنه

منمشتعلعشقعلیمچهکنم 
عزیزم خیلی واست ناراحت شدم،نه خودش نه مادرش لیاقت اینهمه احترام تورو ندارن.یه مدت نه به خودش سرویس ز ...

عزیزم ممنونم از تک تک حرفات.من ن اینکه فک کنین انقدر خار و خفیف میکنم خودمو بخاطر بچم دستم بستس.هی میگم بزرگتر بشه تا ولش کنم همسرمو.الان خیلی کوچیکه دو سالشه.ممنون از حرفات قطره های اشکم از رو گونه هام سر میخوره میاد پایین با حرفات

مادرشوهرت چند سالشع؟

۷۰ سال هست ولی خدای دو بهم زنی و غیبته

بعدم از پا افتاده واگرنه ی فتنه گری هست دومی نداره

ملت دخترشون به کسی که خونه نداره ونمیتونه اجاره بده شوهرنمیکنه

راست میگی قبول دارم ولی چند درصد خونه دارن پسرای الان.بعدم شانس من هیچ خوتستگارین خونه نداشت

ببین گلم  شوهر شما از خانومی شما سواستفاده میکنه 

آقایون از خانم های ضعیف خوششون نمیاد

یکبار واسه  همیشه  جلوش وایسا 

بگو  هروقت دلم خواست  هرکاری دلم میخواد میکنم 

برام مهم نیست درموردم چی فکر میکنی 

قوی باش  اشک وماتمم بزار کنار😐

این کاربری رو با دندون تا حالا نگه داشتم😐حتی یکبارم قطع دسترسی شد با هزار مکافات برش گردوندم.پس  آدم نفهم وقتی مخالف من نظر میدی رو پیام های من ریپ نزن یعنی نزن چون من اعصاب ندارم مثل بچه تو مهمونی هرچی دهنم بیاد میگم بهت🙂
راست میگی قبول دارم ولی چند درصد خونه دارن پسرای الان.بعدم شانس من هیچ خوتستگارین خونه نداشت

خونه ندارن ولی کرایه میتونن بدن

مادشوهرتم شماروبیرون کنه خونشو به یکی میده بجای پول پیش وکرایه ازش نگهداری کنه.الان تومحل ما اینکارو کردن

منمشتعلعشقعلیمچهکنم 

حالا قضیه ی کیفه رو بگو

این کاربری رو با دندون تا حالا نگه داشتم😐حتی یکبارم قطع دسترسی شد با هزار مکافات برش گردوندم.پس  آدم نفهم وقتی مخالف من نظر میدی رو پیام های من ریپ نزن یعنی نزن چون من اعصاب ندارم مثل بچه تو مهمونی هرچی دهنم بیاد میگم بهت🙂
2801