2777
2789
عنوان

شوهر گفت تو فقط یه زیر خوابی

1273 بازدید | 50 پست

مادر شوهرم همش شوهرم پر میکنه همش دخالت میکنه تازه زمین گیره.امشب دعوامون شد شوهرم میگه چون کیف مامانم قبول نکردی ک برات هدیه داده از چشمم افتادی و تو یه  زیر خاب بیشتر نیستی.راستش اگر دو تا اجر از دیوار رابطمون مونده بود امشب اونم ریخت.

اطلاعات تکلمیلی  بقیه مطلب بخونین تا وضعمو خوب درک کنینو بعد بگین واکنشم چی باشه چون بچه دارم هی میخام بجنگم....

و 

طبقه بالا مادر شوهرم زندگی می کنم.

قبل از من جاریم اینجا زندگی میکرد.

حالا که من اومدم مادرشوهرم بخاطر تن پروری و تنبلی بسیار زیاد خودش از پا انداخت.خلاصه خانومی که شما باشی من موندم و اینکه کاراش بکنم .اوایل میرفتم حتی وقتی حامله بودم ولی دیدم مادر شوهرم هرچی داشته داده به بقیه جاری هام و برادرشوهرم و عملا هیچ کمکی ب ما نکردن و هیچ کاری نکردن برامون.و از طرفی تمام کاراش گردن من بود و تازه خودمم بچه دارم و نمیتونستم.حالا هم میرم یکبار در هفته و تمام کاراش میکنم غذا هم میپزم براش میدم.اما بخاطر اینکه هر روز نمیرم طلبکارن همه فامیل شوهرم و حتی خوده شوهرم و مادر شوهرم حس طلبکار دارن.انگار خانواده من بچه بزرگ کرده نوکر اینا بشه.خوده شوهرمم اکثر وقتاشو میره ب مادرش برسه کاراش بکنه از زمان خودمون میزنه تا کارای اونا رو بکنه.چ کنم  شرایط اجاره نداریم اصن شوهرمم راضی نمیشه ک بریم از اینجا.

یه صلوات بفرستین برا خوب شدن حالم  کاربری دست ۳ نفره.لایک نکنین قربون دستاتون  

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802

بگو تو هم فقط یه روخوابی

زیرقولت‌نزن(ان‌العهدکان‌مسئولا)نه‌بترس‌ونه‌غمگین‌شو(ولاتخافی‌ولاتحزنی)برای‌خواسته‌ات‌تضرع‌کن(اذتستغیثون‌ربکم‌فاستجاب‌لکم)آدمای‌مذهبی‌رومسخره‌نکن(الذین‌کفرواکانوامن‌الذین‌آمنوایضحکون)برای‌گناهت‌طلب‌آمرزش‌کن(وماکان‌الله‌معذبهم‌وهم‌یستغفرون)نمازروترک‌نکن(واضاعواالصلاة‌واتبعواالشهوات)ازتفریط‌بیشترازافراط‌بترس(یاحسرتی‌ع‌مافرطت‌فی‌جنب‌الله)به‌آوازه‌ومقام‌توجه‌نکن(قال‌الذین‌کفرواللذین‌آمنواای‌الفریقین‌خیرمقاماواحسن‌ندیا)زندگی‌روبه‌بازی‌نگیر(وماخلقناالسما‌الارض‌ومابینهالاعبین)بازنان‌پنهانی‌دوست‌نشو(ولامتخذات‌غیراخدان)هرکارمیخوای‌بکن‌امااینوبدون(اعملواماشئتم‌انه‌بماتعملون‌بصیر)داستان‌خضر(۶۵-۸۲کهف)وداستان‌قارون(۷۶-۸۲قصص)خیلی‌قشنگن‌بخون،هروقت‌حالت‌بدبود‌قران‌روبازکن‌تواون‌صفحه‌حتماکلمه‌ای‌رومیبینی‌که‌یه‌نشونه‌باشه‌برات🌈

ب ی بهانه توم خودتو زمین بزن بگو زانو درد دارم نمیشه کارای خودمو انجام بدم ببین تو نباشی چیکارمیکنن یااینکه میری کارای مادرشوهرتو انجام میدی خونه خودتو شلخته بزار ب بچهات نرس غذا درس نکن خونه خودت ب شوهرت بگو وقت ندارم واس خونه خودم آسیش کن

خاک تو سرش که قدرتو نمیدونه

فقط امضات

الهم عجل لولیک الفرج💚میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات بفرستید💚💚💚شده ازدردبخندی که نبارد چشمت؟؟؟😔من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم😔مرادردیست اندردل که گرگویم زبان سوزد 😔وگردم درزنم ترسم که مغز استخوان سوزد😔منجم کوکب بخت مراازبرج بیرون کن😔که من کم طالعم ترسم زآهم آسمان سوزد😔😭
واقعا اشکم دراومد بهم گفت تو ی زیر خابی نهایتا.دلم شکست

صب کن خدا یه جور جوابشو بده ک حال کنی. ب حرفش محل نده. بره گمشه. مشکل از تو نیس. این حرفش حاصل تربیت ننشه. فک میکنه همه مث ننه خودش زیرخابن. 

2801