2733
2764
کلا بیعانه همینه پس نمیدن

چرا اخه🥲

من دلم نمیخواد الان برم ترمیم

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من پارسال یک تومن بیعانه دادم برای میکاپ و شینیون بعد تصمیمم عوض شد یه جای دیگه نوبت گرفتم ...اون جا ...

درست گفتن دیگه 

نمیشه ی جا نوبت بگیری اونم بخاطر شما مشتری دیگه نگیره بعد پشیمون بشی انتظار داشته باشی با روی خوش پولت رو پس بده 

الانم اسی نمیتونه پول رو پس بگیره 

برو اتحاديه

حوصلشو ندارم واقعا 🥲 

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
چرا اخه🥲من دلم نمیخواد الان برم ترمیم

ببشتر باید دقت میکردین

بهش بگو واقعا اون پول رو نیاز دارم اگه امکانش باشه پس بدین

خودش بخواد پس میده وگرنه راهی نیست بتونید پس بگیرید

حق هم ارایشگرتون هست

خب برو اینهمه خرج و زحمد ادامه بده دیگه

روحیه ندارم دیگه واسه رفتنش 🥲

الانم گریم میگیره راجبش حرف میزنم 

فعلا دوست ندارم برم 

بیعانه رو واسه همین میگیرن که پشیمون نشی بگی نمیاماگر شما نوبت نمیگرفتی به یکی دیگه نوبت میداد در کل ...

چیکار کنم 🥲 

عزیزم خوب زمانی که دلت می خواست وقت می گرفتی

مردم که با دل شما برنامه کاری نمی چینن طرف داره نوبت میده می تونست به جای شما مشتری بگیره منطقیش هم همینه

این پروفایل توسط چند نفر استفاده می شود
برو با همسرت در آرایشگاه یا به همسرت بگو تماس بگیره صحبت کنه اگر هم جواب نداد برو دادگاه واست یک برگ ...

اووو اصلا حوصله ی شکایت اینا ندارم

از دست خودم خیلی عصبی ام

وقتش رو برا تو خالی کرده . به قول خودشون تازه ما عوض ۲ میلیون فقط ۵۰۰ و یه تومن بیعانه دستمون رو گرفته همونم میخوان با دوز و کلک و دعوا پس بگیرن . 

شوهرم راضی نشد . برام مهمون اومد . خورد تو ذوقم و حسش نبود اینا مشکل خودته به اونا هیچ ربطی نداره 

2706