2777
2789
وااای درک میکنممممم من داشتم به سامدالری خوش امدید رو میدیدم بعد ده قسمتتتتت علاف کردن اخرش به سکانس ...

عا دقیقاااااااااااا😂😂😂😂😂

دقیقاااااااا😂😂

یعنی انقدر ک برا اینا خوشحال میشما حد نداره😂

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

عا دقیقاااااااااااا😂😂😂😂😂دقیقاااااااا😂😂یعنی انقدر ک برا اینا خوشحال میشما حد نداره😂

والا به اون دختره اعتراف کرد من ساعت ۴ صبح تو اتاقم بله میدم😐😐😐😂😂😂😂

همسر رسمی یو کیهیون متاهل و متعهد💅🏻💕
😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣وای اره بعد توی سریال خیلی مظلومه اصن اون موقع که هنوز پخش نشده بود فقط تیزرا و ...

اوخییی فکر کنم قراره ب ریو سونجه خیانت کنم😂😂😂

2802
والا به اون دختره اعتراف کرد من ساعت ۴ صبح تو اتاقم بله میدم😐😐😐😂😂😂😂

دقیقاااااا😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

مثلا سراستین قرمز 

پادشاه دختره رو بوس کرد من تو شوک بودم و بعدش ب خودم اومدم انقدر از هیجان جیغ زدم حنجره نموند واسم😂😂😂😂😂

اوخییی فکر کنم قراره ب ریو سونجه خیانت کنم😂😂😂

من واقعا طرفدار یوک سونگجه ام بازیگر نقش اصلی قاشق طلایی کلا جدا از دنیای بازیگریش

بعد فکر میکردم قراره این سریال همش براش عر بزنم ولی بعد عه وااااا خیانت کردم کهههههه کراش جدید زدممممم😐😐😐😐😐🤡😂💅🏻

همسر رسمی یو کیهیون متاهل و متعهد💅🏻💕
2801