2733
2764
حال دلم کنارش خوش میشه؟از خانواده خودم مامانم مشکل داره؟چه زمانی میگه؟پشیمون میشم اگه اره چرا؟💜💜

آره کنارش تا حدودی حالت خوش میشه 

یه زمان هایی شاید پشیمون شی

حاجت غیر ممکن دارم🖤دوست داشتی برام دعا کن💔از این زندگی که دارم خیلی وقته نا امیدم سنم خیلی کمه لباسای شاد و نو نمیپوشم‌ ،آرایش نمیکنم ، حال خوب ندارم فقط منتظرم زمان مرگم برسه همین ... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آره کنارش تا حدودی حالت خوش میشه یه زمان هایی شاید پشیمون شی

این دلیل پشیمونی جیه؟مثل رفیق واسم میشه؟

الله💜یجایِ‌متن‌دیدم‌كِ‌خیلی‌قشنگ‌بودنوشته‌بود:بعضی‌هامعتقدن‌وقتی‌دوگوش‌انسان‌ روکنارهم قرار‹ بدیم‌شکل‌قلب‌ایجادمیشه ›وکلمه‌قلب‌به‌انگلیسی‌میشه: ‹ Heart ›كِ‌‌در وسطش‌کلمه‌گوش‹ Ear › وجودداره :) . .و میگن :♡برای‌تصاحب‌قلب‌کسی‌ابتدابایدیاد‌بگیریدبهش‌گوش‌بدید . .💙′🔓′! ›♥️برچهره ی دلربای مهدی صلوات♥️یدونه صلوات مهمونم میکنی مهربونم💗«فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ»خُدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود...🌱🕊
خانواده هیچوقت دست از خالت برمیدارن

اره از یه خانم دیگه هم پرسیدم

حس ششمی بود 

گف شوهرت باهات خوب میشه و زندگیتون روبراه میشه ولی خانوادش همینن 

خدا روشکر ک ازشون دورم وگرنه زودتر از اینا زندگیمو خراب کرده بودن

اره از یه خانم دیگه هم پرسیدمحس ششمی بود گف شوهرت باهات خوب میشه و زندگیتون روبراه میشه ولی خانوادش ...

من حس ششمی نیستم. ولی کلاخانواده هاهیچوقت پاشونا اززندگی بچه هابیرون نمیکشن. 

جواب ندادم؟کم کم خسته میشی از کارش دیگه یا اون بهت کم محلی میکنه و رفتاراش عجیب میشهاره تا حدودی

دورت بگردم گفتی😘😘💜💜ممنونم عزیزدلمممممم

الله💜یجایِ‌متن‌دیدم‌كِ‌خیلی‌قشنگ‌بودنوشته‌بود:بعضی‌هامعتقدن‌وقتی‌دوگوش‌انسان‌ روکنارهم قرار‹ بدیم‌شکل‌قلب‌ایجادمیشه ›وکلمه‌قلب‌به‌انگلیسی‌میشه: ‹ Heart ›كِ‌‌در وسطش‌کلمه‌گوش‹ Ear › وجودداره :) . .و میگن :♡برای‌تصاحب‌قلب‌کسی‌ابتدابایدیاد‌بگیریدبهش‌گوش‌بدید . .💙′🔓′! ›♥️برچهره ی دلربای مهدی صلوات♥️یدونه صلوات مهمونم میکنی مهربونم💗«فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ»خُدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود...🌱🕊

اسی میشه سوال اولم هم جواب بدی لطفا ممنون میشم اکرم کی ازدواج میکنه؟!آخه سنش داره میگذره وخانواده اش بهش فشارمیارن یکم درمورد خصوصیات ظاهری شوهرش بگو هرچی که لازمه وخودت بهترمیدونی ممنونم 🌸🙏

‌‹الہی؛گرتوهمراهم‌نباشی‌وایِ‌من🕊›‌️ 

ماه تولدم؟

من از یکی دورادور‌ خوشم میاد بنظرت فرصتی پیش میاد ک همدیگرو ببینیم و ایشون هم ب من علاقه مند بشه؟

کفن‌ کنید مرا رو به قبله ی حرمش                                                        نجف چه جای قشنگی برای تدفین است❤️
2706