2733
2764
ازدواج میکنی

فداتشم یکم ازویژگی هاش میگی؟ازدواج خوبیه یا پشیمون میشم؟

الله💜یجایِ‌متن‌دیدم‌كِ‌خیلی‌قشنگ‌بودنوشته‌بود:بعضی‌هامعتقدن‌وقتی‌دوگوش‌انسان‌ روکنارهم قرار‹ بدیم‌شکل‌قلب‌ایجادمیشه ›وکلمه‌قلب‌به‌انگلیسی‌میشه: ‹ Heart ›كِ‌‌در وسطش‌کلمه‌گوش‹ Ear › وجودداره :) . .و میگن :♡برای‌تصاحب‌قلب‌کسی‌ابتدابایدیاد‌بگیریدبهش‌گوش‌بدید . .💙′🔓′! ›♥️برچهره ی دلربای مهدی صلوات♥️یدونه صلوات مهمونم میکنی مهربونم💗«فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ»خُدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود...🌱🕊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

احتمالش زیاده اگه مورد اعتماد ببینتت خانوادت یخورده مشکل میشن ولی اره متوسط

یکم ازویژگی هاش میگی؟

الله💜یجایِ‌متن‌دیدم‌كِ‌خیلی‌قشنگ‌بودنوشته‌بود:بعضی‌هامعتقدن‌وقتی‌دوگوش‌انسان‌ روکنارهم قرار‹ بدیم‌شکل‌قلب‌ایجادمیشه ›وکلمه‌قلب‌به‌انگلیسی‌میشه: ‹ Heart ›كِ‌‌در وسطش‌کلمه‌گوش‹ Ear › وجودداره :) . .و میگن :♡برای‌تصاحب‌قلب‌کسی‌ابتدابایدیاد‌بگیریدبهش‌گوش‌بدید . .💙′🔓′! ›♥️برچهره ی دلربای مهدی صلوات♥️یدونه صلوات مهمونم میکنی مهربونم💗«فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ»خُدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود...🌱🕊
دیر یعنی چی عزیزم من امسال آزمون دادم قبول میشم یا نه

نمیدونم چرا حس میکنم قبولی خیلی کمه احتمالش 

ولی خب تو باز به این حس ششم و اینا زیاد اعتماد نکن

ما خدا نیستیم که

حاجت غیر ممکن دارم🖤دوست داشتی برام دعا کن💔از این زندگی که دارم خیلی وقته نا امیدم سنم خیلی کمه لباسای شاد و نو نمیپوشم‌ ،آرایش نمیکنم ، حال خوب ندارم فقط منتظرم زمان مرگم برسه همین ... 
نمیدونم چرا حس میکنم قبولی خیلی کمه احتمالش ولی خب تو باز به این حس ششم و اینا زیاد اعتماد نکنما خدا ...

در مورد سوال من چیزی به ذهنت میرسه؟حسش بهم چیه؟ چجور ادمیه؟ دوستم داشت؟ میشه لطفا چند تا از مشخصاتشو بگی؟

احتمالش زیاده اگه مورد اعتماد ببینتت خانوادت یخورده مشکل میشن ولی اره متوسط

من آزمونی که دادم قبول میشم 

دوستان عزیز لطفا لایک نکنید تشکر ،اگه با حرفم مخالفی درصورتی میتونی ریپلای کنی که استار باشی وگرنه شرمندتم میشم اوکی
فداتشم یکم ازویژگی هاش میگی؟ازدواج خوبیه یا پشیمون میشم؟

ویژگی ظاهریش قدش متوسط رو به بالا

اخلاقش هم یکم مهربون

حاجت غیر ممکن دارم🖤دوست داشتی برام دعا کن💔از این زندگی که دارم خیلی وقته نا امیدم سنم خیلی کمه لباسای شاد و نو نمیپوشم‌ ،آرایش نمیکنم ، حال خوب ندارم فقط منتظرم زمان مرگم برسه همین ... 
2706