2733
2764
بعد از ۲۴ ساعت مشکلی نداره فقط اب نباید خیلی داغ باشه

آره بعد۲۴ساعت خوبه

من یکی دوساعت بعد رفتم چون باشگاه داشتم مجبور شدم

یادم نبود قبلش دوش بگیرم خو 🤣🤣🤣

مخالفی ریپ نزن. فاقد حوصله برای بحث با کسایی که میان تو تاپیک عقده گشایی کنن.برید پاچه آدمای دور و برتون رو بگیرید. یه اینجا رو بگذارید آرامش داشته باشیم.

دوست داری یک تجربه ی خاطره انگیز از دندانپزشکی برای کودکت رقم بزنی؟ کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ، دارای اتاق مخصوص کودکانه که در طول درمان کودکت میتونه با خیال راحت کارتون مورد علاقه شو تماشا کنه. حتما به پیج مون سر بزن و رضایت ها رو ببین.

عزیزم شما از لیزر و دستگاه هاش خبر داری؟من لیزر با دستگاه الکساندر 2023 میرم دو سه جلسه اگرم بخوام ج ...

با تیتانیوم رفتم حس‌کردم قدرتش مثل الکساندارا نبود. سایناشور اپوچی‌رفتم خییییلی درد داشت ازهمه گرونترم بود اما نتیجه نگرفتم.

parasoo1989@
ببین منم پاهام و کشاله رونم سیاه و‌ضخیم بود.‌جواب گرفتم برو .‌ول نکن. لااقل یکسال برو.‌ من از پاهام ...

ببین با همین دو جلسه که رفتم خیلی موهام کم شدن 

اینو قبول دارم 

خود خانمه هم گفت باید حتما هشت جلسه رو مرتب بیای تا کامل جواب بگیری 

فقط یه مشکلی دارم 

من خیلی موهای زیر پوستی هم دارم یعنی اینم دیوانه ام کرده 

کلا از دست خدا شاکی هستم خدایی این انصاف نیست دیگه هم پر مو باشی هم ضخیم بعد لیزر بری که جبران بشه عوضش کلی هم زیر پوستی داری که پاهام دون دون هستن

زیر دست صافه مثل پوست دون مرغی نیست ولی دونه دونه سیاه هست زیر پوست خدایی حق دارم ناراحت باشم 

کسایی که میگن ناشکری نکنید این موقعیت ها رو ندارن 

با کیسه سفیداب هم میکشم تاثیری نداره 

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁
سبزه هستم کلا موهای بدنم و سرم مشکی و ضخیم هست پرمو هم هستم

سبزه که خیلی خوبه من عاشق پوست سبزه ام 

ولی اینکه شوهرتون تو اینستا میگرده ربطی به شما نداره ها هر چی بودی اون بازم نگاه میکنه 

من خودم از یه لحاظایی ❣️😅 خیلی تو چشمم حتی خیلی از خانوما میگن خوش بحال شوهرت و و... ولی بازم شوهرم اکسپلورش پره از انواع اون مورد 🥰  میخوام بگم به خودت نگیر 

منو میگی موهای فرفری و پرپشت و مژه های بلند و فر در عوضش پشماالو🤣

خوش بحالت

درست مثل شوهرمی😄😄

اونم مو و ابرو و مژه های خوشگل

همیشه بهش میگم مژه هات مصنوعیه😄😄

درعوضش پا و دست هم پر مو جنگل آمازون😂

ولی می ارزه

به زیبایی صورت  می ارزه😄😄😄

برای پرمویی که همش ربطش میدن به هرمون مردانه 

برای درمان پرمویی هیچ وقت دارو نحور 

چون باعث رشد بیش از حد سینه میشه  و تا رمانی که دارو میخوری  یکم موهات نازکتر میشه به محض اینکه قطع میکنی از اولش بدتر میشه 

رازیانه که همه ازش می‌مالندمی‌گن باعث کیست میشه

کسی که کیست سینه داره نباید مصرف کنه ولی برای کیست تخمدان خوبه

فقط هم باید خانوم ها به جز ایام پریودی بخورن مردا نه

یسری مزاج ها بهشون نمیسازه جایگزین رازیانه رو بهشون تجویز میکنن

2706