2777
2789
عنوان

عشق اول واقعیت داره

| مشاهده متن کامل بحث + 573 بازدید | 53 پست
ای وای این افتضاحه هیچوقت نباید ب خودش اجازه میداد ولی اگ ما ته دلمون همچین عشقی باشه ب هیچ وجه نبای ...

هنوز وقتی بع اون روز فک میکنم

میگم چرا طور دلش اومد جلوی من انقد واضح بهش فک کنه و آهنگ های غمگین گوش بدع

خیلی خیلی برام سخت گذشت تا بتونم کنار بیام با همچین چیزی ولی کنار اومدم 

چون دوست نداشتم زندگی مو بهم بزنم ..حس میکنم عشق شو تدارم ولی خب

چیزی برام کم نزاشته تقریبا هرچی خواستم برام گرفته و نزاشته سختی بکشم 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

خدا آدمو گیر آدم ما اهل خودش نندازه وگرنه روح و جسمش رو نابود می‌کنه

من یک دختر خیلی شادی بودم 

گیر یک مرد ما اهلش افتادم ازم هیچی از دختر شاد نمونده 

اگر هم هنوز کمی امید دارم واسه بچه هامه

هنوز وقتی بع اون روز فک میکنممیگم چرا طور دلش اومد جلوی من انقد واضح بهش فک کنه و آهنگ های غمگین گوش ...

جالبه تهش کنار اومدی من رو احساسات خیلی زوم بیشتری دارم و واقعا کنار نمیام که هیچ خار و مادرشو یکی میکنم زیادی دردناکه این مورد 

2802
من یک دختر خیلی شادی بودم گیر یک مرد ما اهلش افتادم ازم هیچی از دختر شاد نمونده اگر هم هنوز کمی امید ...

منم همیشه استرس اینو دارم تو زندگیم اگ یکی نباشه احساساتمو درک کنه هیچی ازم نمیمونه

عشق کلا وجود نداره

فلسفه ی روانشاختیشو بخونین

روزی از فردا ها                                                                        شاید در                                                                                رویا ها..

واقعیت داره اگه عشق باشه اما وقتی دیگه نشد و هرکسی جای دیگه ازدواج کرد میمونه یسری خاطرات و اینکه ادم دیگه حسی نداره بهش درستش اینه که نداشته باشی چون ازدواج کردی ولی بلاخره خاطرات فراموش نمیشن

تاپیک های چند سال پیشم بخونی توهم عشق داشتم میگفتم امکاننن نداره از کسی خوشم بیاد تا ابد فلانی تو دلمه 

خانوما میگفتن فراموش میکنی

باورت میشه الان اگه اون شخص پولدار ترین و بهترین پسر دنیا هم بشه من حالم ازش بهم میخوره ؟😅

هیچی عشق اول نمیشه...

۵ ساله که خواننده خاموش بودم ، اما بلاخره تصمیم به تبادل نظرات و احساساتم کردم 😇. هر طور که به آدم ها یاد بدی ؛ همانطور باهات رفتار می‌کنند😊 هدفمند و سلامت باشیم🙌💪🥰
هنوز وقتی بع اون روز فک میکنممیگم چرا طور دلش اومد جلوی من انقد واضح بهش فک کنه و آهنگ های غمگین گوش ...

من چی ک شوهرم سر علاقش ب زن قبلیش بااینک طلاقش داده خانم شوهر کرده رفته تازه شوهرم میگفت اون بدحجاب بود چ خوبه تو باحجابی 

بازم منو با اون مقایسه میکرد هیچوقت عاشقم نشد انگار دلش ی تیکه سنگه بعد ۱سال جدا شدیم بعد اون زنش از شوهر دومش جدا شده گفتم بفرما برو بگیرش 

میگ ن اونو هم نمیخام نمیدونم چ مرگشه 😭

ی دختر فروردینی مهربون ولی مغرور 😍 ممکنه اختلاف نظر داشته باشیم اما دشمن همدیگه نیستیم🙂 اگه با نظرم مخالفی ریپلای کن اما مودبانه بحث کن مرسی 🙏🌷(امضامو عوض کردم چون اون کسی که باعث امضای قبلیم بود رو فراموش کردم و 
2801