2733
2764
عنوان

شهریه مدارس هییت امنایی چه قدر

163 بازدید | 37 پست

کسی اطلاع داره پسرم کلاس اول امروز رفتم مدرسش گفت حداقل باید۷تومن بریزی هیچ فرقی با مدرسه دولتی نداره جمعیشتم ۴۵نفر هر کلاس

ادما میتوانند هرجور که دوست دارند زندگی کنند بشرط اینکه باعث اسیب ب زندگی بقیه نشه..کاش بشه بریم ی جایی که بخاطر دیگران راه رسم زندگیم عوض نکنیم .. ...ب امید  روزی این سرزمین جای بهتری شود برای زندگی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فکر کنم همه جا همینه چون من چندین سال پیش که راهنمایی بودم ۱ تومن بود شهریه حالا طبیعیه ۷ تومن شده باشه

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم آرایشی داشتید ریپ بزنین😁💄🍒💅دخترممممم پروفم طنزه🦋 کاربر محترم نظر من خطاب به استارتر هست پس اگه مخالفی سکوت کن و رد بشو👏😑اگه توهین کنی مطمئن باش سکوت نمیکنم جواب برای بی ادبا زیاد دارم و همتونو حریفم😂🗡🗡آقایون درخواست ندید😑
۴۵نفر زیادن که. شهریه رو واسه چی میگیرن ؟ برنامشون چیه

والا نمیدونم انقد استرس داشتم سر مدرسه بچم الان فک کردم دیدم خیلی زیاد هیچ چیز خاصی و بهتریم نسبت ب دولتی که دوتا کوچه اونورتر نداره ۳۰۰ نقر جنعیت مدرسه است نزدیک دومیلیارد میشه مگه چیکار میکنن با اینهمه پول

ادما میتوانند هرجور که دوست دارند زندگی کنند بشرط اینکه باعث اسیب ب زندگی بقیه نشه..کاش بشه بریم ی جایی که بخاطر دیگران راه رسم زندگیم عوض نکنیم .. ...ب امید  روزی این سرزمین جای بهتری شود برای زندگی
کدوم شهر ؟

تهران

وقتی فرقی با مدرسه دولتی نداره ،چرا باید هزینه پرداخت کنی ؟دختر منم هیئت امنایی ولی پارسال اخر سال ب ...

ازکجا میدونید ک ی‌مدرسه امنایی هست؟خودشون میگن اولش؟

خب تفاوتش چی‌بود واسه دختر‌شما؟

parasoo1989@

نه بابا چرت گفته پسر من هیات امنایی میرفت پارسال کلاس سوم بود فکر کنم یک و دویست دادیم . تازه سال قبلشم چون به محدوده ی ما نمیخورد یه دفعه مدیر بمن گفت باید دو تومن بریزی بحساب منم همونوقت زدم و نوشت اسم بچمو ولی جمعیتش دقیق مثل دولتی هاس واسه همین امسال من نوشتمش غیر انتقاعی 

وقتی فرقی با مدرسه دولتی نداره ،چرا باید هزینه پرداخت کنی ؟دختر منم هیئت امنایی ولی پارسال اخر سال ب ...

فرق داره گلم مدرسه دولتی معمولا فرسوده و شلوغ با معلمای معمولی مدرسه هیات امنایی رسیدگی بهش زیاده امکاناتش زیاده ساختمونش سالم و تعداد دانش آموزا کمتر و معلما سطح علمی و توانایی آموزشی خیلی بالاترن دارن

فکر کنم همه جا همینه چون من چندین سال پیش که راهنمایی بودم ۱ تومن بود شهریه حالا طبیعیه ۷ تومن شده ب ...

اخه این هیچ مزیتی نداره فقط چون نزدیکم بود ۳ پایه اول بیشتر نداشت نوشتم واقعا متاسفم برا این سیستم بی در و پیکر اموزشی

2706