2733
2764
عنوان

بچه ها کمک شوهرم امشب مست اومد خونه

698 بازدید | 26 پست

ما پنج ساله ازدواج کردیم قبلا اهل خوردن بود اما بعد ازدواج گذاشت کنار حالا یه دوست دربه در مونده داره که قبلا قم بودن اصلا همو نمیدیدن اما یه ماهیه کوچ کرده کرج تو محله ما حالا اینا هر روز خدا باهمن و این دوستشم اهل همه چی هس از وقتی این اومده شوهرم هرشب مشکوک میزنه حالا امشب زنگ زد که بیا بیرون اینم رفت بعد دو ساعت مست اومد خونه یعنی وقتی دوستش پیادش کرد همچین میخندیدن که همه ی همسایه ها دیدن خلاصه اومد خونه و بوی دستشویی رو بهونه کرد و همه جارو اسپری زد که من نفهمم وقتی اومد پیشم از بوی الکلش حالم بهم خورد و یه دعوای مفصل کردبم و بهش گفتم ب زنش میگم که شوهرشو جمع کنه از وقتی اون اومده هر شب خدا مشکوکی میگه تو غلط کنی ب زنش بگی اگه بگی از زندگی فسقت میکنم گفتم به درک دیگه زندگی نمونده که میخام طلاقمو بگیرم گف برو هر گوهی میخوری بخور بعدم گرفت خوابید بنظرتون چیکار کنم انقد گریه کردم چشام نمیبینه خدایا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه قصدت طلاق نبست باید هوشمندانه تر عمل میکردی  و آروم دورش میکردی وقتی میگی اون دوستش باعث شده 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              

عزیزم تا جایی که میتونی رابطه شوهرتون با دوستش قطع کن اگه ادامه پیدا کنه خیلی بدمیشه 

اگه شمارشو حفظ نیست از گوشیش پاک کن یا زنگ بزن خانومشو تهدیدش کن

و آخرین راه اینه که پیگیر باش تو املاکی ها که از جایی که هستید برید

بزار صبح بشه، فعلا تا صبح صبر کن 

صبح حرف بزن وخط قرمزهاتو براش یاد آوری کن، اگه تکرار کرد برخورد کن 

من مشروب ورفیق بازی  برام خط قرمزه، بره سمتش وتکرار کنه ، زنگ میزنم پدرش میگم پسرت الکلی شده بیاید جمعش کنید 😑

چون مرد که بره دنبال رفیق بازی دیگه زندگی آرامش نداره 

خونواده اش اهل مشروب هستن؟؟منظورم اینه پدرشوهرت بفهمه چه واکنشی داره؟شوهرت ازش حساب میبره؟

نه اصلا اهلش نیستن ولی پدرشم براش پدری نکرده بگمم عین خیالش نیس حتی وقتی فهمید داره سیگار میکشه نزد دهنش میگف من سیگارمو میدادم این روشن میکرد الان برا خودش سیگاری شده و میخنده و از شوهرمم سیگار میگیر کلا خانواده دو هزاری داره

من دقیقا عین مشکل شما رو داشتم 

بار اول ک خورده بود بعد مستیش صحبت کردیم و گفتم خط قرمزمه و اگر بار بعد تکرار کنی مستقیم با دوستت صحبت میکنم اونم قبول کرد.

بار بعدی هم تکرار کردن منم به دوستش زنگ زدم هرچی از دهنم در اومد بهش گفتم و تهدید کردم میرم درخونشون جلو زنش آبروشو می برم... بعدشم با شوهرم بحثم شد ک چرا اینکارو کردم و تا چند روز قهر بود ولی کم کم خودش آشتی کرد دیگه هم سایه اون دوستش  از سرمون رفع شد

من ترجیح میدم افسوس بخورم که چرا اون کار رو انجام دادم تا اینکه افسوس بخورم کاش اون کارو انجام میدادم!
2706